Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

 1.12.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

VS2 mladší

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.500 9.400 0.000 9.900 10.000 9.050 0.000 9.050 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.700 0.000 8.700 54.820
2. Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov 0.500 8.300 0.000 8.800 10.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 9.050 0.000 9.050 54.800
3. Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 0.500 8.400 0.000 8.900 10.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.000 0.000 9.000 54.100
4. Kříž Dominik 2011 SK Hradčany Matvei Petrov 0.500 8.250 0.000 8.750 10.000 9.450 0.000 9.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.000 0.000 9.000 53.650
5. Hanák Luboš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral 0.500 9.200 0.000 9.700 10.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.700 0.000 9.700 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.800 0.000 8.800 53.500
6. Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik 0.500 8.900 0.000 9.400 10.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.600 0.000 8.600 53.300
7. Knotner David 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Szabóová 0.500 8.050 0.000 8.550 10.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.750 0.000 8.750 53.220
8. Pazdírek Matěj 2010 SK Hradčany Matvei Petrov 0.500 8.250 0.000 8.750 10.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 7.700 0.000 7.700 52.950
9. Knight Sebastián 2009 SK Hradčany Labonek 0.500 8.500 0.000 9.000 10.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.470 0.000 9.470 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.250 0.000 8.250 52.920
10. Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.500 8.200 0.000 8.700 10.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 9.230 0.000 9.230 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.800 0.000 8.800 52.830
11. Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš 0.500 8.600 0.000 9.100 10.000 7.350 0.000 7.350 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.770 0.000 9.770 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.600 52.520
12. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Matvei Petrov 0.500 8.300 0.000 8.800 10.000 9.450 0.000 9.450 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.200 0.500 7.700 52.450
12. Adamčík Alex 2008 TJ TŽ Třinec Szlauer, Sliž 0.500 8.800 0.000 9.300 10.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.450 0.000 8.450 52.450
14. Tomaschko Adam 2008 Merkur ČB Tomaschko 0.000 8.200 0.000 8.200 10.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.370 0.000 9.370 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.250 0.000 8.250 51.570
15. Koňařík Jiří 2009 Gymnastika Zlín Vyoral David 0.500 8.250 0.000 8.750 10.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.950 0.000 8.950 51.400
16. Vylímec Tomáš 2009 Gymnastika Zlín David Vyoral 0.500 8.050 0.000 8.550 10.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.450 0.000 8.450 51.120
16. Krátký Marek 2008 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.000 8.350 0.500 7.850 10.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.970 0.000 8.970 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.900 0.000 8.900 51.120
18. Šrom Jáchym 2008 Merkur ČB Tomaschko 0.500 8.200 0.500 8.200 10.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.300 0.000 8.300 50.630
19. Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron 0.000 7.950 0.500 7.450 10.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.750 0.000 7.750 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.950 0.000 8.950 50.400
20. Hůrka Jiří 2008 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola 0.500 8.900 0.000 9.400 10.000 7.250 0.000 7.250 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 7.950 0.000 7.950 50.400
21. Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek 0.500 7.600 0.500 7.600 10.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.670 0.000 8.670 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.000 0.000 8.000 49.970
21. Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 0.500 8.350 0.000 8.850 10.000 8.650 0.000 8.650 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 8.370 0.000 8.370 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.150 0.000 8.150 49.970
23. Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 0.500 8.300 0.000 8.800 8.000 6.200 0.000 6.200 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 9.530 0.000 9.530 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.200 0.000 8.200 49.380
24. Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Bomer Jiří 0.000 8.350 0.000 8.350 10.000 8.600 0.000 8.600 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.400 0.000 7.400 49.300
25. Murka Filip 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 8.550 0.000 9.050 10.000 6.650 0.000 6.650 0.000 8.000 0.500 7.500 0.000 9.230 0.000 9.230 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.250 0.000 8.250 48.980
26. Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik 0.000 8.200 0.500 7.700 10.000 8.550 0.000 8.550 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.770 0.000 8.770 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.150 0.000 8.150 48.870
27. Toman Josef 2009 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškal, Smejkal 0.500 7.900 0.000 8.400 10.000 6.000 0.000 6.000 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 9.170 0.000 9.170 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.250 0.000 8.250 48.720
28. Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.000 8.200 0.500 7.700 8.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.830 0.000 8.830 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.200 0.000 8.200 48.630
29. Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl 0.500 8.500 0.000 9.000 10.000 5.000 0.000 5.000 0.000 8.950 0.500 8.450 0.000 9.130 0.000 9.130 0.000 8.500 0.500 8.000 0.000 8.700 0.000 8.700 48.280
30. Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek 0.500 7.150 0.500 7.150 10.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 8.830 0.000 8.830 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 7.650 0.000 7.650 48.230
31. Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.000 8.150 0.000 8.150 8.000 6.350 0.000 6.350 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 8.670 0.000 8.670 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.000 0.000 8.000 47.870
32. Šmolík Matěj 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik 0.500 6.650 0.500 6.650 10.000 7.800 0.000 7.800 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.450 0.000 8.450 47.750
33. Mikeš Václav 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko Jurij 0.500 7.500 0.500 7.500 8.000 7.000 1.000 6.000 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.050 0.000 8.050 46.900
34. Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.500 8.550 0.000 9.050 8.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.430 0.000 8.430 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 6.750 0.000 6.750 46.630
35. Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 0.500 8.400 0.500 8.400 10.000 5.550 0.000 5.550 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.800 0.100 8.700 0.000 8.350 0.500 7.850 0.000 7.850 0.000 7.850 46.400
36. Kovář Filip 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 0.500 7.750 0.500 7.750 8.000 6.650 0.000 6.650 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.350 0.500 7.850 0.000 7.550 0.500 7.050 46.300
37. Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.000 7.800 0.000 7.800 10.000 7.100 0.000 7.100 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.650 1.000 6.650 0.000 8.150 0.000 8.150 46.200
38. Roček Tomáš 2008 Merkur ČB Tomaschko 0.000 7.700 0.000 7.700 8.000 6.250 0.000 6.250 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 5.600 0.000 5.600 45.670
39. Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.000 7.750 0.000 7.750 10.000 8.250 0.000 8.250 0.000 7.050 0.000 7.050 0.000 8.370 0.000 8.370 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 6.200 0.000 6.200 45.620
40. Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek 0.500 5.900 0.500 5.900 8.000 6.000 0.000 6.000 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.950 0.000 7.950 45.200
41. Volec Adam 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.000 7.450 0.500 6.950 8.000 5.800 0.000 5.800 0.000 6.900 0.500 6.400 0.000 9.270 0.000 9.270 0.000 8.500 0.500 8.000 0.000 8.300 0.000 8.300 44.720
42. Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 0.500 7.050 0.500 7.050 8.000 5.100 0.000 5.100 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.050 0.500 7.550 0.000 7.400 0.500 6.900 42.600
43. Prchal Marek 2009 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 0.500 6.700 0.500 6.700 8.000 5.850 0.000 5.850 0.000 6.800 1.000 5.800 0.000 8.930 0.000 8.930 0.000 8.500 1.000 7.500 0.000 7.500 0.000 7.500 42.280
44. Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.000 6.500 0.000 6.500 8.000 6.000 0.000 6.000 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.230 0.000 8.230 0.000 7.250 0.500 6.750 0.000 6.500 0.500 6.000 40.980

zpět na detail závodu