Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Vánoční závod

 21.12.2019
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

Dívky 2013

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Chalupecká Michaela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.400 0.000 12.400 3.000 9.650 0.000 12.650 36.950
2. Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.650 0.000 11.450 3.000 9.530 0.000 12.533 3.000 9.650 0.000 12.650 36.633
3. Tománková Gabriela 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 8.700 0.000 11.700 3.000 8.970 0.000 11.967 3.000 9.050 0.000 12.050 35.717
4. Sosnová Adriana 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 8.930 0.000 11.933 3.000 9.600 0.000 12.600 35.683
5. Krejčová Nikola 2013 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 8.970 0.000 11.967 3.000 9.450 0.000 12.450 35.667
6. Pálková Marie 2013 GYMPRA Opočenská 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 8.930 0.000 11.933 3.000 8.950 0.000 11.950 35.133
7. Brožová Vendulka 2013 ZŠ Klausova Kudličková 2.800 8.100 0.000 10.900 3.000 8.930 0.000 11.933 3.000 9.300 0.000 12.300 35.133
8. Kurfürstová Lucie 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 2.800 8.350 0.000 11.150 3.000 8.870 0.000 11.867 3.000 9.000 0.000 12.000 35.017
9. Endalová Barbora 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 7.450 0.000 10.450 3.000 9.300 0.000 12.300 3.000 9.100 0.000 12.100 34.850
10. Schneiderová Adéla 2013 Gymnastika Říčany Cirkvová 3.000 8.350 0.000 11.350 2.000 9.100 0.000 11.100 3.000 9.300 0.000 12.300 34.750
11. Heroutová Ella 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 8.230 0.000 11.233 3.000 8.850 0.000 11.850 34.233
12. Boušková Karolína 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 8.270 0.000 11.267 3.000 8.600 0.000 11.600 34.117
13. Kozelská Beáta 2013 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 2.800 8.100 0.000 10.900 3.000 8.570 0.000 11.567 3.000 8.600 0.000 11.600 34.067
14. Vondráčková Karolína 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 8.450 0.000 11.250 3.000 8.070 0.000 11.067 3.000 8.600 0.000 11.600 33.917
15. Římalová Elena 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.800 7.550 0.000 10.350 3.000 8.130 0.000 11.133 3.000 9.350 0.000 12.350 33.833
16. Macháčková Sofie 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vondráčková R. 2.800 7.600 0.000 10.400 3.000 8.430 0.000 11.433 3.000 8.900 0.000 11.900 33.733
17. Zámečníková Klára 2013 TJ Sokol Horní Počernice Reljičová, Spitzerová K.+Š 2.800 7.200 0.000 10.000 3.000 8.670 0.000 11.667 3.000 8.750 0.000 11.750 33.417
18. Žůrková Magdalena 2013 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 2.800 7.750 0.000 10.550 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.450 0.000 11.450 33.300
19. Vyskočilová Victoria 2013 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 2.800 7.800 0.000 10.600 2.000 8.270 0.000 10.267 3.000 8.800 0.000 11.800 32.667
20. Kabylová Klára 2013 GYMPRA Morysková B. 2.800 7.300 0.000 10.100 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.150 0.000 11.150 32.550
21. Lázňovská Dora 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M. 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 6.770 0.000 9.767 3.000 8.350 0.000 11.350 32.367
22. Němcová Anežka 2013 T.J. Sokol Praha Vršovice Vopelka M. 3.000 6.800 0.000 9.800 2.000 5.970 0.000 7.967 2.000 7.450 0.000 9.450 27.217
23. Petřinová Emma 2013 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.000 0.000 12.000 24.000

zpět na detail závodu