Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Jindřichohradecká liga

 9.11.2019
 pořadatel: Jarošovská 743/III
Stáhnout výsledky

III. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.400 0.000 10.400 2.500 7.700 0.000 10.200 3.200 8.000 0.000 11.200 3.300 8.450 0.000 11.750 43.550
2. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 7.450 0.000 9.950 3.100 8.150 0.000 11.250 3.100 8.300 0.000 11.400 42.800
3. Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová 2.800 7.900 0.100 10.600 2.600 8.050 0.000 10.650 3.100 7.850 0.000 10.950 3.000 7.750 0.300 10.450 42.650
4. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.800 8.250 0.000 11.050 2.500 7.500 0.000 10.000 3.000 7.150 0.000 10.150 3.200 7.800 0.000 11.000 42.200
5. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová 2.000 8.300 0.000 10.300 2.500 7.950 0.000 10.450 2.900 7.700 0.000 10.600 2.900 7.600 0.000 10.500 41.850
6. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 8.800 0.000 10.800 2.500 8.150 0.000 10.650 2.800 6.250 0.000 9.050 3.000 7.700 0.000 10.700 41.200
7. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 7.650 0.000 9.650 2.000 6.550 0.000 8.550 3.100 8.300 0.000 11.400 3.000 8.150 0.000 11.150 40.750
8. Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.600 7.950 0.000 10.550 3.200 5.900 0.000 9.100 3.100 7.400 0.000 10.500 40.700
9. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.250 0.000 10.250 2.600 7.100 0.000 9.700 3.200 7.450 0.000 10.650 2.800 7.000 0.000 9.800 40.400
10. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I. 2.000 8.400 0.000 10.400 2.600 7.200 0.000 9.800 3.100 6.300 0.000 9.400 3.000 7.400 0.000 10.400 40.000
11. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 7.850 0.000 9.850 2.600 6.550 0.000 9.150 2.900 7.850 0.000 10.750 2.900 7.100 0.000 10.000 39.750
12. Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.200 0.000 10.200 2.500 6.850 0.000 9.350 2.900 7.300 0.000 10.200 3.100 6.350 0.000 9.450 39.200
13. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 6.750 0.000 9.350 2.800 6.050 0.000 8.850 3.000 7.400 0.000 10.400 39.100
14. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 2.000 7.800 0.000 9.800 2.000 6.300 0.000 8.300 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 7.450 0.000 10.450 38.950
15. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.000 7.950 0.000 9.950 2.000 6.000 0.000 8.000 2.400 7.750 0.000 10.150 3.000 7.400 0.000 10.400 38.500
16. Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 5.000 0.000 7.000 2.800 6.950 0.000 9.750 3.100 7.650 0.000 10.750 37.600
17. Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 8.100 0.000 10.100 1.500 5.900 0.000 7.400 2.500 7.350 0.000 9.850 3.000 7.200 0.000 10.200 37.550
18. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 4.600 0.000 6.600 2.800 7.550 0.000 10.350 2.900 5.950 0.000 8.850 35.900
19. Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 2.000 7.600 0.000 9.600 2.600 5.400 0.000 8.000 3.300 5.500 0.000 8.800 3.100 6.150 0.300 8.950 35.350
20. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I. 2.000 7.700 0.000 9.700 1.500 6.250 0.000 7.750 2.900 5.250 0.000 8.150 2.800 6.700 0.000 9.500 35.100
21. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová , Kubaláková 2.000 7.250 0.000 9.250 1.500 7.150 0.000 8.650 1.400 6.900 0.000 8.300 2.300 6.350 0.000 8.650 34.850
22. Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová , Kubaláková 2.000 7.850 0.000 9.850 2.600 5.500 0.000 8.100 2.400 4.550 0.000 6.950 2.800 6.550 0.000 9.350 34.250
23. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 7.000 0.000 9.000 2.000 6.250 0.000 8.250 2.900 5.650 0.000 8.550 2.300 6.100 0.000 8.400 34.200
24. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 6.700 0.000 8.700 0.800 7.100 1.000 6.900 1.700 4.900 0.000 6.600 2.700 7.050 0.000 9.750 31.950
25. Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková 2.000 7.100 0.000 9.100 0.800 7.200 1.000 7.000 2.900 3.400 0.000 6.300 2.200 6.650 0.000 8.850 31.250
26. Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svoboda 2.000 7.100 0.000 9.100 2.600 4.900 0.000 7.500 1.700 5.350 0.000 7.050 3.000 4.050 0.000 7.050 30.700
27. Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Blechová , Kubaláková 2.000 7.350 0.000 9.350 1.500 6.000 0.000 7.500 1.100 5.750 0.000 6.850 2.800 3.200 0.000 6.000 29.700
28. Kohoutová Ester 2010 TJ Šumavan Vimperk Kateřina Vrábelová 2.000 6.050 0.000 8.050 0.700 5.400 3.000 3.100 1.700 4.650 0.000 6.350 2.300 6.450 0.000 8.750 26.250

zpět na detail závodu