Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 23.2.2019
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

Starší žákyně – ročníky 2006– 2008

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Borská Nela 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.100 8.750 0.000 11.850 3.500 8.300 0.000 11.800 23.650
2. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 3.100 8.550 0.000 11.650 3.600 8.200 0.000 11.800 23.450
3. Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.800 9.000 0.000 11.800 3.300 8.300 0.000 11.600 23.400
4. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 2.900 8.600 0.000 11.500 3.900 7.950 0.000 11.850 23.350
5. Friedlová Kateřina 2007 GK Šumperk Urbanová 3.200 8.200 0.000 11.400 3.700 8.100 0.000 11.800 23.200
6. Cibulcová Nikola 2007 TJ Prostějov Ponížilová 3.000 8.300 0.000 11.300 3.500 8.350 0.000 11.850 23.150
7. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.800 7.800 0.000 11.600 23.100
8. Takáčová Kateřina 2006 TJ Sokol Kopřivnice Rýparová D. 2.800 8.150 0.000 10.950 3.500 8.150 0.000 11.650 22.600
9. Diňová Amélie Anděla 2008 GK Šumperk Urbanová 2.700 8.100 0.000 10.800 3.200 7.850 0.000 11.050 21.850
10. Řehořová Audrey 2007 T.J. Sokol Vysoké Mýto Macháčková 3.000 7.700 0.000 10.700 3.400 7.550 0.000 10.950 21.650
11. Slezáková Zuzana 2007 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 3.100 7.550 0.000 10.650 2.700 8.050 0.000 10.750 21.400
12. Paraska Anna 2008 GK Šumperk Urbanová 2.800 7.350 0.000 10.150 3.500 7.650 0.000 11.150 21.300
13. Čápová Adéla 2007 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.700 0.000 11.100 3.300 6.700 0.000 10.000 21.100
14. Klímková Mariana 2008 T.J. Sokol Zlín Rajnochová, Daněk 2.200 8.300 0.000 10.500 3.100 7.300 0.000 10.400 20.900
15. Paraska Marie 2008 GK Šumperk Urbanová 2.900 7.600 0.000 10.500 3.500 6.800 0.000 10.300 20.800
16. Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 2.200 8.100 0.000 10.300 3.000 7.000 0.000 10.000 20.300
17. Pačutová Kateřina 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Jurčová, Drtílková 2.900 7.800 0.000 10.700 3.500 6.000 0.000 9.500 20.200
18. Nelešovská Tereza 2007 SGD Špičková-Opava Spicková 2.700 7.700 0.000 10.400 3.100 6.550 0.000 9.650 20.050
19. Diňová Berenika 2006 GK Šumperk Urbanová 2.200 6.600 4.000 4.800 3.500 6.800 0.000 10.300 15.100

zpět na detail závodu