Na hlavní obsah

Eliška Pisková


Ročník:2007
Město:Ostrava
Trenér:Kotková, Kinclová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ juniorky a ženy 1.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 6.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 1.
23.4.2022 SGŽ Kontrolní závod juniorek SGZ juniorky VS5A 7.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Ženy 2.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 11.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 3.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 3.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 2.
24.10.2021 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 12.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 15.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2005 – 2007 3.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 26.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 17.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - prostná 4.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - kladina 6.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 7.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 11.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 9.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 10.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně – ročníky 2006– 2008 4.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 6.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 14.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 16.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4A (10-14 let) 3.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 12.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 4.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 6.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 7.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 13.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 1.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 29.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 32.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 34.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 24.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 22.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 7.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 6.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - I. KAT. - FINÁLE 6.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 9.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 76.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 1.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - družstva 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 17.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ starší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 13.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně 2.
Datum Závod
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT