Česká gymnastická federace

Menu

Akce

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

28.10.2021 - 29.10.2021 TG

Mistrovství ČR TeamGym

29.10.2021 - 31.10.2021 SGM

Grand Prix J. Matuchy

29.10.2021 - 31.10.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace

30.10.2021 TR

TRA 3. Český pohár

31.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR družstev

31.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní Přebor Prahy jednotlivkyň

1.11.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro závodníky

5.11.2021 - 7.11.2021 SGM, SGZ

Závod OH nadějí

6.11.2021 SGZ

Pohár studenstva

6.11.2021 TG

TG Plzeňský pohár

6.11.2021 SGM, SGZ

Chebská bradla

6.11.2021 SGZ

O cenu Chodska

6.11.2021 - 7.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.8

6.11.2021 SGZ

veselský pohár

7.11.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje povinné sestavy

7.11.2021 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje

12.11.2021 - 14.11.2021 SGM, SGZ

Memoriál Jana Gajdoše

12.11.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje SGM

13.11.2021 TG

Republikové finále ČASPV

13.11.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje VS

13.11.2021 SGM

Mezinárodní Veteraniáda

13.11.2021 SGZ

Přebor města Ostravy

13.11.2021 SGM

Přebor Karlovarského kraje

13.11.2021 SGM

Přebor Plzeňského kraje

14.11.2021 TG

Blue Cup TVT Motion

14.11.2021 SGZ

Poberounský dvojboj

17.11.2021 SGZ

Přebor Středočeského kraje družstev

17.11.2021 VG

Přehlídka pohybových skladeb

18.11.2021 - 21.11.2021 TR

TRA Mistrovství světa

20.11.2021 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

20.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Plzeňského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - II.liga

20.11.2021 - 21.11.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.11.2021 SGZ

Přebor Karlovarského kraje - soutěž družstev

20.11.2021 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje - ligy

21.11.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4)

21.11.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého kraje - II., III. IV. a V.liga

21.11.2021 TG

„Á HOP“ závod v TeamGymu

21.11.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje

21.11.2021 SGZ

Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga

25.11.2021 - 28.11.2021 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

Reklama

Anna Krýsová

Ročník:2006
Město:Ostrava
Trenér:Hynek, Grmelová
Oddíl: Gymnastický klub Vítkovice, z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2005 – 2007 8.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 30.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 3. kategorie 10.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ juniorky a ženy 5.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 5.
8.6.2019 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 5B 6.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ Slečny 2006 a starší 2.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně – ročníky 2006– 2008 7.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Starší I 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 28.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 10.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 2.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 4. kategorie 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 6.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2B (11+) 1.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4B (9-12 let) 3.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 4B (žákyně B) 1.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2B 1.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ IV. Starší žákyně B – ročníky 2005 – 2007 1.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Starší I A 5.
22.10.2017 SGŽ Baby Gym Cup SGZ VI. starší žákyně 14.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 21.
12.11.2016 Přebor města Ostravy SGŽ SGZ Žákyně B 9-12 let 1.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ V. mladší žákyně A 4.
2.10.2016 Dráček SGZ Kategorie A roč. 2006 3.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři