Na hlavní obsah

Barbora Hájková


Ročník:2007
Město:Ostrava
Trenér:Kotková, Kinclová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 12.
30.4.2022 2. nominační závod na LODM - MS kraj SGZ LODM dívky 6.
23.4.2022 SGŽ Kontrolní závod juniorek SGZ juniorky VS5A 8.
2.4.2022 O Zlatý štít SGZ Ženy 1.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 8.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 3.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 1.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ Jednotlivkyně dle FIG 1.
24.10.2021 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 9.
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ VI. Juniorky – ročníky 2005 – 2007 2.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 19.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 3.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 3.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 13.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 3.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ VS4 A - kadetky 4.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 12.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Starší žákyně – ročníky 2006– 2008 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 6.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 17.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 17.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 4A (10-14 let) 2.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 10.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 4.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 7.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ III. Starší žákyně – ročníky 2005– 2007 7.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - II. LIGA 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - II. LIGA 18.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 4.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 5.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 10.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 45.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 25.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 22.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 19.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2009-2005 2.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2009-2005 7.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ PROSTNÁ - I. KAT. - FINÁLE 3.
29.1.2017 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ KLADINA - I. KAT. - FINÁLE 2.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 13.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně - družstva 2.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 20.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 39.
14.11.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ starší žákyně družstva 2.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ V.kategorie-kladina 11.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ mladší žákyně 5.
Datum Závod
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT