Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Středočeského kraje

 16.11.2019
 pořadatel: Sokolovna Příbram
Stáhnout výsledky

II. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šmídová Barbora 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 8.100 0.000 11.600 2.700 6.550 0.000 9.250 4.100 8.350 0.000 12.450 3.600 8.100 0.000 11.700 45.000
2. Vlková Anna 2007 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 3.500 7.950 0.000 11.450 2.400 6.800 0.000 9.200 2.800 7.750 0.000 10.550 3.400 8.200 0.000 11.600 42.800
3. Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.000 8.850 0.000 10.850 1.900 6.950 0.000 8.850 2.900 7.100 0.000 10.000 3.100 7.400 0.000 10.500 40.200
4. Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná 4.000 7.550 0.100 11.450 1.400 7.100 0.000 8.500 2.300 7.600 0.000 9.900 3.600 6.600 0.000 10.200 40.050
5. Stránská Daniela 2008 T.J. Sokol Kolín Taftlová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.900 8.050 0.000 9.950 2.000 7.550 0.000 9.550 2.600 7.450 0.000 10.050 39.650
6. Taftlová Nicol 2009 T.J. Sokol Kolín Taftlová 2.000 8.100 0.000 10.100 1.300 8.000 0.000 9.300 3.400 8.150 0.000 11.550 1.700 6.700 0.500 7.900 38.850
7. Pavlíčková Simona 2000 T.J. Sokol Kladno 2.000 8.750 0.000 10.750 1.900 6.450 0.000 8.350 2.700 7.650 0.000 10.350 3.500 4.650 0.000 8.150 37.600
8. Loumanová Lucie 2004 T.J. Sokol Kolín MUDr Taftlová 2.000 8.200 0.000 10.200 1.900 6.350 0.000 8.250 2.200 5.400 0.000 7.600 3.100 5.450 0.000 8.550 34.600
9. Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.100 0.000 9.100 3.100 8.250 0.000 11.350 3.800 7.600 0.000 11.400 31.850
10. Bartáková Ivana 2000 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.500 0.000 10.500 1.900 7.800 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.550 0.000 10.050 30.250
11. Vosyková Julie 1999 T.J. Sokol Kladno 3.500 8.350 0.000 11.850 1.900 5.950 0.000 7.850 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.300 0.000 9.900 29.600
12. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.450 0.000 11.250 2.100 6.000 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.550 0.000 9.150 28.500
13. Kubínová Lucie 2001 T.J. Sokol Kladno 2.000 8.250 0.000 10.250 1.400 8.300 0.000 9.700 3.000 4.900 0.000 7.900 0.000 0.000 0.000 0.000 27.850
14. Romanová Daniela 2006 T.J. Sokol Kladno Kubínová, Víchová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.800 7.600 0.000 9.400 2.300 7.150 0.000 9.450 2.700 6.200 0.000 8.900 27.750
15. Urbanová Johana 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 2.000 8.300 0.000 10.300 1.300 6.650 0.000 7.950 1.600 6.850 0.000 8.450 0.000 0.000 0.000 0.000 26.700
16. Víchová Dominika 1999 T.J. Sokol Kladno 2.000 8.200 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.200 0.000 8.600 2.800 4.800 0.000 7.600 26.400
17. Pošíková Nikol 2008 T.J. Sokol Poděbrady Zmeškalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 7.000 0.000 9.800 2.800 7.600 0.000 10.400 20.200
18. Hošková Barbora 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 2.800 8.350 0.000 11.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.150
19. Sedláčková Kateřina 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.650 0.000 9.250 0.000 0.000 0.000 0.000 9.250

zpět na detail závodu