Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1A OPEN

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Štaidlová Edita 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.750 0.000 18.750 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 9.250 0.000 19.250 75.700
2. Kubíková Kateřina 2012 SK Hradčany Lipšanová 10.000 9.200 0.000 19.200 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.350 0.000 18.350 75.050
2. Žáková Veronika 2012 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.500 0.000 19.500 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 9.000 0.000 19.000 75.050
4. Kratochvílová Natálie 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.850 0.000 18.850 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 8.450 0.000 18.450 73.750
5. Vaculíková Amálie 2013 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.500 0.000 18.500 73.250
6. Rusnáková Nikola 2013 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 7.800 0.000 17.800 9.000 8.250 0.000 17.250 73.200
7. Korbelářová Amálie 2012 Gym Dobřichovice Svobodová/Filková 10.000 9.100 0.000 19.100 10.000 8.400 0.000 18.400 10.000 7.600 0.000 17.600 9.000 7.950 0.000 16.950 72.050
8. Řezníková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stejskalová, Bártová 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 7.950 0.000 16.450 10.000 8.150 0.000 18.150 71.300
9. Krejčí Lea 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 7.850 0.000 17.850 10.000 8.050 0.000 18.050 9.000 7.700 0.000 16.700 70.850
10. Vašutová Stella 2012 Gymnastika Říčany Cirkvová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 7.800 0.000 17.800 8.800 7.400 0.000 16.200 70.750
11. Vraspírová Emily 2013 SK Hradčany Lipšanová 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 7.750 0.000 17.750 9.000 7.450 0.000 16.450 70.200
12. Zaňková Amálie 2012 TJ Slovan Praha Matušíková,Antalová, Kuhnová 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.950 0.000 17.950 10.000 6.050 0.000 16.050 10.000 7.450 0.000 17.450 69.800
13. Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 5.600 0.100 15.500 10.000 7.350 0.000 17.350 69.400
14. Řežábková Eliška 2012 SK Hradčany Lipšanová Tereza 10.000 8.150 0.000 18.150 10.000 8.250 0.000 18.250 8.500 7.800 0.000 16.300 9.000 7.200 0.000 16.200 68.900
15. Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 6.950 0.000 16.950 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 7.450 0.000 17.450 9.000 7.650 0.000 16.650 68.850
16. Křížová Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 8.850 0.000 18.850 8.500 6.250 0.000 14.750 9.000 7.950 0.000 16.950 68.550
17. Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 8.000 0.000 18.000 8.500 7.050 0.000 15.550 9.600 7.750 0.000 17.350 68.150
18. Janáková Zuzana 2012 T.J. Sokol Kampa Pospíšilová, Novotná 10.000 8.250 0.000 18.250 10.000 8.550 0.000 18.550 8.500 5.550 0.000 14.050 9.000 7.550 0.000 16.550 67.400
19. Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová, Hlaváčková 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.350 0.000 17.350 8.500 6.500 0.000 15.000 9.000 7.150 0.000 16.150 67.000
20. Plíšková Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi 10.000 7.300 0.000 17.300 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.150 0.000 17.150 7.800 6.750 0.000 14.550 66.750
21. Ondrušková Adéla 2012 T.J. Sokol Kampa Stupková 10.000 6.650 0.000 16.650 10.000 8.300 0.000 18.300 8.500 6.800 0.000 15.300 8.000 7.500 0.000 15.500 65.750
22. Vlacilova Laura 2013 SK Hradčany Říhová 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 8.400 0.000 18.400 8.500 7.050 0.000 15.550 6.800 6.600 0.000 13.400 65.150
23. Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Polákovi 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 5.750 0.000 15.750 7.800 6.350 0.000 14.150 65.000
24. Brejchová Kamila 2012 BubbleGym kolektiv trenérů 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 6.400 0.000 16.400 7.800 5.850 0.000 13.650 64.600
25. Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 7.250 0.000 17.250 10.000 7.300 0.000 17.300 8.500 5.300 0.000 13.800 8.800 6.550 0.000 15.350 63.700
26. Dreier Nicole 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.300 0.000 16.300 8.500 6.450 0.000 14.950 8.000 6.000 0.000 14.000 63.600
27. Kostelníková Patricie 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 5.300 0.000 15.300 7.800 5.200 0.000 13.000 62.300
28. Eflerová Eliška 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 7.350 0.000 17.350 10.000 7.550 0.000 17.550 8.500 5.200 0.000 13.700 6.800 6.100 0.000 12.900 61.500
29. Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová, Asenová 10.000 5.900 0.000 15.900 10.000 7.200 0.000 17.200 7.800 5.750 0.000 13.550 8.600 5.400 0.000 14.000 60.650
30. Ševčíková Marika 2012 GYMPRA Opočenská 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 6.800 0.000 16.800 8.500 5.650 0.000 14.150 6.800 5.650 0.000 12.450 60.500

zpět na detail závodu