Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM - Přebor ČOS

 21.6.2020
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

Mladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Jaroš Milan 2008 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 3.500 8.400 0.000 11.900 2.500 8.800 0.000 11.300 2.400 8.700 0.000 11.100 2.400 8.600 0.000 11.000 2.700 9.400 0.000 12.100 2.100 8.950 0.000 11.050 68.450
2. Sauer Lukáš 2008 T.J. Sokol Kolín Taftl 2.900 8.500 0.000 11.400 1.200 9.200 0.000 10.400 2.300 8.650 0.000 10.950 1.600 9.100 0.000 10.700 2.800 8.250 0.000 11.050 1.800 9.400 0.000 11.200 65.700
3. Mach Ondřej 2009 T.J. Sokol Kolín Bareš 3.100 7.800 0.000 10.900 1.200 9.200 0.000 10.400 1.900 9.500 0.000 11.400 1.600 9.400 0.000 11.000 2.600 8.750 0.000 11.350 1.200 9.400 0.000 10.600 65.650
4. Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 3.100 8.500 0.000 11.600 1.400 8.800 0.000 10.200 2.000 8.950 0.000 10.950 1.600 9.300 0.000 10.900 2.700 8.700 0.000 11.400 1.800 8.500 0.000 10.300 65.350
5. Lokvenc Tobiáš 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Šik 2.600 8.650 0.000 11.250 2.000 8.150 0.000 10.150 1.900 8.550 0.000 10.450 1.600 9.000 0.000 10.600 2.400 8.850 0.000 11.250 1.800 9.350 0.000 11.150 64.850
6. Čermák Radek 2010 T.J. Sokol Kolín Bareš 3.000 8.500 0.000 11.500 1.200 8.850 0.000 10.050 1.900 9.250 0.000 11.150 1.600 8.900 0.000 10.500 2.400 9.050 0.000 11.450 1.200 8.900 0.000 10.100 64.750
7. Strkula Daniel 2009 T.J. Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková 2.900 8.700 0.000 11.600 1.400 7.550 0.000 8.950 2.100 9.000 0.000 11.100 1.600 8.900 0.000 10.500 2.600 8.850 0.000 11.450 1.800 9.100 0.000 10.900 64.500
8. Šik Marek 2009 T.J. Sokol Kladno Šik 3.400 8.400 0.000 11.800 1.200 8.900 0.000 10.100 2.100 8.800 0.000 10.900 2.200 8.400 0.000 10.600 2.800 9.050 0.000 11.850 1.900 6.750 0.000 8.650 63.900
9. Mikeš Václav 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 2.800 8.650 0.000 11.450 1.200 8.250 0.000 9.450 1.900 8.650 0.000 10.550 2.000 8.900 0.000 10.900 1.800 9.150 0.000 10.950 1.200 9.050 0.000 10.250 63.550
10. Trachta Kryštof 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.700 8.250 0.000 10.950 1.200 8.500 0.000 9.700 1.900 8.750 0.000 10.650 1.600 8.700 0.000 10.300 2.000 8.950 0.000 10.950 1.200 9.450 0.000 10.650 63.200
11. Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk 2.500 8.500 0.000 11.000 1.200 8.600 0.000 9.800 1.900 8.650 0.000 10.550 1.600 8.900 0.000 10.500 1.800 8.700 0.000 10.500 1.200 9.250 0.000 10.450 62.800
12. Murka Filip 2009 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 2.900 8.900 0.000 11.800 1.300 8.100 0.000 9.400 1.900 8.150 0.000 10.050 1.600 8.600 0.000 10.200 1.900 8.550 0.000 10.450 1.200 9.300 0.000 10.500 62.400
13. Schejbal Jonáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 8.350 0.000 11.050 1.200 8.000 0.000 9.200 2.000 8.300 0.000 10.300 1.600 8.700 0.000 10.300 1.200 8.800 0.000 10.000 1.200 9.000 0.000 10.200 61.050
14. Slezák David 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 2.700 8.800 0.000 11.500 1.200 8.550 0.000 9.750 1.300 8.200 0.000 9.500 1.600 9.000 0.000 10.600 2.100 8.300 0.000 10.400 0.600 8.650 0.000 9.250 61.000
15. Bednářík Šimon 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 2.600 8.300 0.000 10.900 1.200 7.900 0.000 9.100 1.300 8.800 0.000 10.100 1.600 8.700 0.000 10.300 1.800 8.700 0.000 10.500 1.200 8.850 0.000 10.050 60.950
16. Marcoň Tomáš 2010 T.J. Sokol Zlín Bezručko J. 2.600 8.650 0.000 11.250 1.200 8.000 0.000 9.200 1.200 8.600 0.000 9.800 1.600 9.200 0.000 10.800 1.800 8.650 0.000 10.450 0.600 8.700 0.000 9.300 60.800
17. Kašparovský Matyáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.600 8.450 0.000 11.050 1.200 8.050 0.000 9.250 1.300 7.800 0.000 9.100 1.600 8.400 0.000 10.000 2.000 8.500 0.000 10.500 1.200 8.950 0.000 10.150 60.050
18. Vondráček Rostislav 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.100 8.300 0.000 10.400 1.200 8.100 0.000 9.300 1.200 8.300 0.000 9.500 1.600 8.300 0.000 9.900 2.100 8.650 0.000 10.750 1.200 8.950 0.000 10.150 60.000
19. Šrámek Adam 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 7.600 0.000 10.300 1.200 7.750 0.000 8.950 1.300 8.400 0.000 9.700 1.600 8.600 0.000 10.200 2.000 8.800 0.000 10.800 1.200 8.750 0.000 9.950 59.900
20. Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová 2.400 9.300 0.000 11.700 0.600 8.700 0.000 9.300 1.300 8.600 0.000 9.900 1.600 8.000 0.000 9.600 1.800 8.550 0.000 10.350 0.000 8.850 0.000 8.850 59.700
21. Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová 2.400 8.900 0.000 11.300 0.600 8.900 0.000 9.500 1.200 8.900 0.000 10.100 1.600 8.000 0.000 9.600 1.900 7.500 0.000 9.400 0.600 8.550 0.000 9.150 59.050
22. Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý 2.500 8.400 0.000 10.900 1.300 7.950 0.000 9.250 1.900 7.600 0.000 9.500 1.600 8.500 0.000 10.100 2.500 6.900 0.000 9.400 1.200 8.500 0.000 9.700 58.850
23. Nykles Petr 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 8.400 0.000 11.100 1.200 8.500 0.000 9.700 1.900 7.700 0.000 9.600 1.600 8.400 0.000 10.000 2.200 7.200 0.000 9.400 1.200 7.800 0.000 9.000 58.800
23. Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý 2.800 7.700 0.000 10.500 1.300 7.750 0.000 9.050 1.300 9.050 0.000 10.350 1.600 8.100 0.000 9.700 1.300 8.150 0.000 9.450 1.200 8.550 0.000 9.750 58.800
25. Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová 2.400 8.750 0.000 11.150 0.000 8.600 0.000 8.600 1.200 8.750 0.000 9.950 1.600 8.200 0.000 9.800 1.900 7.900 0.000 9.800 0.600 8.800 0.000 9.400 58.700
26. Hrachovec Jakub 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Haluška 2.500 8.100 0.000 10.600 0.600 8.300 0.000 8.900 1.200 8.300 0.000 9.500 1.600 8.100 0.000 9.700 1.800 8.900 0.000 10.700 0.600 8.550 0.000 9.150 58.550
27. Behenský Oliver 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 3.100 8.250 0.000 11.350 1.200 7.450 0.000 8.650 1.900 7.550 0.000 9.450 1.600 8.500 0.000 10.100 1.300 7.650 0.000 8.950 1.200 8.700 0.000 9.900 58.400
28. Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý 2.800 8.600 0.000 11.400 1.300 7.400 0.000 8.700 1.300 8.050 0.000 9.350 1.600 8.400 0.000 10.000 0.600 8.800 0.000 9.400 1.200 8.150 0.000 9.350 58.200
29. Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Vlcek 2.500 7.850 0.000 10.350 1.200 7.400 0.000 8.600 2.000 7.900 0.000 9.900 1.600 8.400 0.000 10.000 1.200 8.400 0.000 9.600 1.200 8.450 0.000 9.650 58.100
30. Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska 2.700 8.150 0.000 10.850 1.200 6.550 0.000 7.750 1.300 8.150 0.000 9.450 1.600 8.200 0.000 9.800 1.200 9.050 0.000 10.250 1.200 8.600 0.000 9.800 57.900
30. Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý, Caska 2.600 8.350 0.000 10.950 0.600 7.350 0.000 7.950 1.300 8.300 0.000 9.600 1.600 8.400 0.000 10.000 1.200 9.050 0.000 10.250 1.200 7.950 0.000 9.150 57.900
32. Trachta Tadeáš 2009 T.J. Sokol Praha Vršovice Boltnar 2.700 7.950 0.000 10.650 0.000 8.550 0.000 8.550 1.300 8.600 0.000 9.900 1.600 8.600 0.000 10.200 1.200 8.650 0.000 9.850 0.600 7.850 0.000 8.450 57.600
33. Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska,Veselý 1.900 8.500 0.000 10.400 1.200 7.250 0.000 8.450 1.800 8.150 0.000 9.950 1.600 7.900 0.000 9.500 0.700 8.500 0.000 9.200 1.200 8.500 0.000 9.700 57.200
34. Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 2.500 8.100 0.000 10.600 1.300 6.950 0.000 8.250 1.300 8.200 0.000 9.500 1.600 8.000 0.000 9.600 1.200 8.400 0.000 9.600 0.600 8.550 0.000 9.150 56.700
35. Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 2.500 7.550 0.000 10.050 1.200 7.100 0.000 8.300 1.200 8.500 0.000 9.700 1.600 7.700 0.000 9.300 1.200 9.050 0.000 10.250 0.600 8.050 0.000 8.650 56.250
36. Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely 2.500 7.550 0.000 10.050 0.600 6.750 0.000 7.350 1.300 8.400 0.000 9.700 1.600 8.200 0.000 9.800 1.200 8.300 0.000 9.500 0.600 7.700 0.000 8.300 54.700
37. Valouch Vít 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Syrový 2.700 8.000 0.000 10.700 0.600 7.850 0.000 8.450 1.200 7.850 0.000 9.050 1.600 8.000 0.000 9.600 1.200 8.500 0.000 9.700 0.000 7.150 0.000 7.150 54.650

zpět na detail závodu