Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Říčanské hvězdičky

 5.9.2021
 pořadatel: Gymnastika Říčany
Stáhnout výsledky

3. ktg. - VS4 B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol. 2.000 9.470 0.000 11.467 4.400 8.100 0.000 12.500 3.400 8.650 0.000 12.050 36.017
2. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák 3.000 8.470 0.000 11.467 3.500 7.700 0.000 11.200 3.300 8.300 0.000 11.600 34.267
3. Pospíšilová Natálie 2010 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 2.800 9.070 0.000 11.867 2.900 7.900 0.000 10.800 3.100 8.450 0.000 11.550 34.217
4. Žvejkalová Amélie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.800 8.830 0.000 11.633 3.200 8.000 0.000 11.200 3.200 8.150 0.000 11.350 34.183
5. Jechová Andrea 2009 Gymnastika Říčany Bernardová 2.800 8.670 0.000 11.467 3.100 7.950 0.000 11.050 3.100 8.150 0.000 11.250 33.767
6. Bezoušková Sofie 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.800 9.130 0.000 11.933 3.200 7.150 0.000 10.350 3.100 8.200 0.000 11.300 33.583
7. Rašková Karolína 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.800 9.130 0.000 11.933 2.500 7.300 0.000 9.800 2.900 8.550 0.000 11.450 33.183
8. Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 2.000 8.970 0.000 10.967 3.300 7.700 0.000 11.000 3.000 8.150 0.000 11.150 33.117
9. Židková Adriana 2010 SG Liberec Mezeiová 2.800 8.800 0.000 11.600 2.600 7.600 0.000 10.200 3.000 8.300 0.000 11.300 33.100
10. Nešvarová Nikola 2010 T.J. Sokol Příbram A.Blehová, K.Hlavatá 2.000 8.570 0.000 10.567 3.400 8.100 0.000 11.500 3.000 7.800 0.000 10.800 32.867
11. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.830 0.000 11.633 3.000 7.650 0.000 10.650 3.000 7.250 0.000 10.250 32.533
12. Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.900 0.000 10.900 3.400 7.150 0.000 10.550 3.000 7.950 0.000 10.950 32.400
13. Poláková Kateřina 2010 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková ,Polák 2.000 9.170 0.000 11.167 3.400 6.550 0.000 9.950 3.200 7.900 0.000 11.100 32.217
14. Pechmanová Mariana 2010 Gymnastika Říčany Bernardová Barbora 2.800 8.030 0.000 10.833 3.000 6.800 0.000 9.800 3.100 8.000 0.000 11.100 31.733
15. Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová. 2.800 8.170 0.000 10.967 3.000 7.150 0.000 10.150 3.100 7.450 0.000 10.550 31.667
16. Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.100 0.000 10.100 3.000 7.550 0.000 10.550 2.900 7.650 0.000 10.550 31.200
17. Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová 2.000 8.570 0.000 10.567 3.200 5.750 0.000 8.950 2.900 8.250 0.000 11.150 30.667
18. Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová. 2.800 8.430 0.000 11.233 3.200 6.300 0.000 9.500 3.000 6.900 0.000 9.900 30.633
19. Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 2.000 7.670 0.000 9.667 3.200 7.900 0.000 11.100 3.200 6.600 0.000 9.800 30.567
20. Marešová Karolína 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.300 0.000 10.300 3.200 7.150 0.000 10.350 3.000 6.800 0.000 9.800 30.450
21. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 2.800 8.370 0.000 11.167 3.200 7.850 0.000 11.050 2.400 7.450 2.000 7.850 30.067
22. Pospíšilová Anežka 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.000 8.770 0.000 10.767 3.200 5.400 0.000 8.600 2.900 7.700 0.000 10.600 29.967
23. Horáková Tereza 2010 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 2.000 7.600 0.000 9.600 3.000 6.550 0.000 9.550 3.000 7.650 0.000 10.650 29.800
24. Teplá Anna 2010 T.J. Sokol Kolín Marešová, Prokůpková 2.000 8.170 0.000 10.167 2.600 7.500 0.000 10.100 2.400 7.450 0.500 9.350 29.617
25. Melmuk Valerie 2010 T.J. Sokol Příbram Veronika Trinerová 2.000 7.830 0.000 9.833 3.200 6.200 0.000 9.400 1.600 7.550 0.500 8.650 27.883

zpět na detail závodu