Na hlavní obsah

Natálie Pospíšilová


Ročník:2010
Město:Frýdek-Místek
Trenér:El-Khairy, Dudová, Ševčík
Oddíl: Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. (SGZ)
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s.

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 24.
20.11.2021 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ II. liga 1.
11.9.2021 Přebor města Ostravy SGZ VS4 A 5.
5.9.2021 Říčanské hvězdičky SGZ 3. ktg. - VS4 B 3.
23.2.2020 Říčanské hvězdičky SGZ Ktg. 3A - roč. 2010 3.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 13.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 16.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ VI. VS 4B mladší - ZP ČGF s. 14 1.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 35.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 34.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 16.
16.3.2019 SGŽ Říčanské hvězdičky SGZ A 4 - 2010 1.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 4. Kategorie - ŽÁKYNĚ B 8.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně – ročníky 2009 – 2010 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 5.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 3.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- II. kat. 2011-2007 Kvalifikace 6.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - II. kat. 2011-2007 FINÁLE 3.
20.1.2019 SGŽ Duo Gym Cup SGZ Mladší I 2.
24.11.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ V. liga 1.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 2.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 2.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 18.
25.5.-27.5.2018 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ VS 2A (8-10 let) 3.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 11.
6.5.2018 SG Přebor města Ostravy SGZ VS 2A (VS 2) 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 3.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 1.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2010-2009 6.
28.1.2018 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2010-2009 6.
21.1.2018 SGŽ DUO GYM CUP SGZ Mladší I A 3.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ DRUŽSTVA - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje SGZ JEDNOTLIVKYNĚ - MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 24.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 8.
1.10.2017 Dráček SGZ Kategorie 3A roč. 2010-2011 1.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 2.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 1.
4.6.2017 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 6.
Datum Závod
18.12.2021 Mikulášský dvojboj 2021