Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Evy Bosákové

 9.4.2016
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Coufalová Magdaléna 2004 Sokol Kampa Libichová 3.900 8.100 0.000 12.000 3.400 8.000 0.000 11.400 23.400
2. Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 3.700 9.250 0.000 12.950 2.900 7.150 0.000 10.050 23.000
3. Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 3.200 9.000 0.000 12.200 2.900 6.800 0.000 9.700 21.900
4. Pokorná Andrea 2004 Sokol Kampa Libichová 3.300 7.900 0.000 11.200 2.900 7.350 0.000 10.250 21.450
5. Štěpánová Anežka 2005 Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 8.150 0.000 11.450 2.500 7.450 0.000 9.950 21.400
6. Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 2.800 9.250 0.000 12.050 2.800 6.400 0.000 9.200 21.250
7. Kocková Vanessa 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 3.300 8.050 0.000 11.350 2.500 7.200 0.000 9.700 21.050
8. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 3.200 8.200 0.000 11.400 2.100 7.450 0.000 9.550 20.950
9. Remutová Nikol 2006 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 3.000 8.900 0.000 11.900 2.200 6.800 0.000 9.000 20.900
10. Klasnová Tereza 2004 Sokol Příbram K.Jíchová 2.900 7.250 0.000 10.150 2.400 8.100 0.000 10.500 20.650
11. Návratová Zuzana 2005 Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 6.750 0.000 10.250 2.600 7.500 0.000 10.100 20.350
12. Szántó Veronika 2006 MTK sport Club. Budapest Dóra Németi, András Forgó 2.900 7.150 0.000 10.050 1.900 8.050 0.000 9.950 20.000
13. Klimešová Justina Ella 2006 Sokol Kolín Marešová,Prokůpkoá,Vondráček 2.900 7.400 0.000 10.300 1.800 7.800 0.000 9.600 19.900
14. Štemberová Veronika 2004 Sokol Kladno Kacálková 2.700 8.350 0.000 11.050 2.200 6.600 0.000 8.800 19.850
15. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 1.900 8.650 0.000 10.550 1.800 7.150 0.000 8.950 19.500
16. Straková Jana 2004 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 2.500 7.500 0.000 10.000 2.200 7.250 0.000 9.450 19.450
16. Derková Sabina 2004 Sokol Kampa Libichová 3.100 6.200 0.000 9.300 3.100 7.050 0.000 10.150 19.450
18. Radová Kateřina 2004 Sokol Příbram K.Jíchová 2.400 7.850 0.000 10.250 2.000 6.750 0.000 8.750 19.000
19. Dlouhá Nela 2004 Sokol Kladno Kacálková 2.800 7.500 0.000 10.300 2.200 6.050 0.000 8.250 18.550
20. Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 2.600 8.000 0.000 10.600 2.100 5.800 0.000 7.900 18.500
21. Duffková Markéta 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 2.700 6.400 0.000 9.100 2.400 6.450 0.000 8.850 17.950
22. Delattre Noelia 2004 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 2.300 6.800 0.000 9.100 1.800 6.900 0.000 8.700 17.800
23. Kubíková Rozálie 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 2.400 7.400 0.000 9.800 1.300 6.150 0.000 7.450 17.250
24. Marková Julie 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 2.500 6.700 0.000 9.200 1.400 6.450 0.000 7.850 17.050
25. Pencová Tereza 2004 Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 1.900 7.150 0.000 9.050 1.300 6.050 0.000 7.350 16.400
26. Bálková Zuzana 2006 Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.700 5.450 0.000 8.150 1.300 6.650 0.000 7.950 16.100
27. Čermáková Hedvika 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 1.300 7.350 0.000 8.650 1.400 5.450 0.000 6.850 15.500
28. Raschová Klára 2004 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 2.200 7.600 0.000 9.800 2.000 2.800 0.000 4.800 14.600
29. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 2.400 6.150 0.000 8.550 1.200 3.300 0.000 4.500 13.050
30. Jean Mathu Colline 2004 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 1.300 3.350 0.000 4.650 2.000 5.400 0.000 7.400 12.050

zpět na detail závodu