Česká gymnastická federace

Menu

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Justina Ella Klimešová

Ročník:2006
Město:Kolín
Trenér:MUDr Taftlová

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 15.
26.5.2019 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS5B 1.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 6.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. Kvalifikace 7.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- III. kat. 2007 a st. FINÁLE 8.
27.1.2019 SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - III. kat. 2007 a st. FINÁLE 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 50.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 19.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivci 7.
17.11.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. LIGA 2.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 23.
20.5.2018 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ VS4A 1.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 15.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II. liga - jednotlivkyně 6.
17.11.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ II.liga 3.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Starší žákyně 12.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 10.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 31.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ kadetky - volné sestavy 22.
27.5.2017 SGŽ Přebor Středočeského kraje SGZ Kadetky 2.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ kadetky 17.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ kadetky 15.
17.11.2016 Přebor Středočeský kraj SGŽ SGZ III.liga - jednotlivkyně 1.
17.11.2016 Přebor Středočeský kraj SGŽ SGZ III.liga 1.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Starší žákyně 3.
26.6.2016 Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ starší žákyně 1.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ZÁKYNĚ A 29.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ žákyně A 33.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 18.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Absolutní pořadí 20.
9.4.2016 Memoriál Evy Bosákové SGZ Žákyně 13.
21.6.2015 Putovní Váza Horních Počernic SGZ mladší žákyně 1.
13.6.-14.6.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ starší žákyně 30.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Starší žákyně 27.
18.4.2015 Memoriál Evy Bosákové SGZ Evičky 4.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři