Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Evy Bosákové

 9.4.2016
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Kvalifikace pro finále

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Strýhalová Agáta 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 0.000 0.000 0.000 12.950
2. Majerechová Romana 1999 Sparta Praha Dvořáková 0.000 0.000 0.000 12.500
3. Makovičková Patricie 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 0.000 0.000 0.000 12.200
4. Chaloupková Denisa 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 0.000 0.000 0.000 12.050
5. Coufalová Magdaléna 2004 Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 12.000
6. Remutová Nikol 2006 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 0.000 0.000 0.000 11.900
7. Štěpánová Anežka 2005 Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 11.450
8. Hofmanová Markéta 2006 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 0.000 0.000 0.000 11.400
9. Kocková Vanessa 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 11.350
10. Velikanova Liliana 2002 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 0.000 0.000 0.000 11.300
11. Dvořáková Kristýna 2003 Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 11.250
12. Lisá Dominika 1996 Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 11.200
12. Pokorná Andrea 2004 Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 11.200
14. Jirků Aneta 2000 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 0.000 0.000 0.000 11.150
15. Štemberová Veronika 2004 Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 11.050
16. Hocelíková Uršula 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev,Sturmová 0.000 0.000 0.000 10.600
17. Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová, Ramba 0.000 0.000 0.000 10.550
18. Dlouhá Nela 2004 Sokol Kladno Kacálková 0.000 0.000 0.000 10.300
18. Klimešová Justina Ella 2006 Sokol Kolín Marešová,Prokůpkoá,Vondráček 0.000 0.000 0.000 10.300
20. Návratová Zuzana 2005 Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 10.250
20. Radová Kateřina 2004 Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 10.250
22. Klasnová Tereza 2004 Sokol Příbram K.Jíchová 0.000 0.000 0.000 10.150
22. Dundrová Monika 1999 Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 10.150
24. Bauerfeindová Nela 2001 Sokol Kolín Taftlová 0.000 0.000 0.000 10.050
24. Szántó Veronika 2006 MTK sport Club. Budapest Dóra Németi, András Forgó 0.000 0.000 0.000 10.050
26. Straková Jana 2004 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 0.000 0.000 0.000 10.000
27. Kubíková Rozálie 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 0.000 0.000 0.000 9.800
27. Raschová Klára 2004 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 0.000 0.000 0.000 9.800
27. Thyssens Morgane 2003 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 0.000 0.000 0.000 9.800
30. Houšková Nikol 2003 KSG Most Kopecká Andrea, Čejková Hana, Pokuta Marek 0.000 0.000 0.000 9.700
31. Derková Sabina 2004 Sokol Kampa Libichová 0.000 0.000 0.000 9.300
32. Marková Julie 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 0.000 0.000 0.000 9.200
33. Duffková Markéta 2005 Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 9.100
33. Delattre Noelia 2004 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 0.000 0.000 0.000 9.100
35. Pencová Tereza 2004 Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 0.000 0.000 0.000 9.050
36. Čermáková Hedvika 2005 Slovan Praha Eliška Bažantová, Svatava Lagronová, Marek Žádný 0.000 0.000 0.000 8.650
37. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 0.000 0.000 0.000 8.550
38. Decoster Gaelle 1996 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 0.000 0.000 0.000 8.300
39. Bálková Zuzana 2006 Sokol Příbram Procházková,Novotná 0.000 0.000 0.000 8.150
40. Jean Mathu Colline 2004 Club de gymnastique Nivellois Elodie Williame, Gridelet Muriel 0.000 0.000 0.000 4.650
41. Fricová Monika 2002 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková 0.000 0.000 0.000 0.000

zpět na detail závodu