Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 18.6.-19.6.2016
 pořadatel: Třinec
Stáhnout výsledky

ZÁKYNĚ A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nela Štěpandová 2006 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 9.350 0.000 15.350 9.200 8.800 0.000 18.000 9.600 9.100 0.100 18.600 8.100 8.550 0.000 16.650 68.600
2. Nela Tereza Kaplanová 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 6.000 9.650 0.000 15.650 9.200 9.300 0.000 18.500 8.800 8.550 0.100 17.250 7.900 8.600 0.000 16.500 67.900
3. Patricie Makovičková 2007 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 8.950 0.000 14.950 8.600 8.150 0.000 16.750 9.600 8.700 0.000 18.300 8.100 7.900 0.000 16.000 66.000
4. Marta Fraňková 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 6.000 9.350 0.000 15.350 8.200 8.500 0.000 16.700 8.600 9.300 0.000 17.900 8.100 7.950 0.000 16.050 66.000
5. Eliška Ottová 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.050 0.000 15.050 8.000 7.800 0.000 15.800 9.000 8.750 0.100 17.650 7.900 7.950 0.000 15.850 64.350
6. Winona Žáková 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 9.250 0.000 15.250 6.800 8.850 0.000 15.650 8.800 8.950 0.000 17.750 7.400 7.800 0.000 15.200 63.850
7. Agáta Strýhalová 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 9.400 0.000 15.400 8.200 6.900 0.000 15.100 9.000 8.300 0.100 17.200 7.600 8.400 0.000 16.000 63.700
8. Aneta Škubalová 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 6.000 9.500 0.000 15.500 8.200 8.500 0.000 16.700 8.300 7.600 0.000 15.900 7.300 8.250 0.000 15.550 63.650
9. Sára Procházková 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.300 0.000 15.300 7.600 8.150 0.000 15.750 8.600 8.650 0.100 17.150 7.400 7.650 0.000 15.050 63.250
10. Markéta Hofmanová 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 6.000 8.750 0.000 14.750 8.600 7.150 0.000 15.750 9.600 8.200 0.000 17.800 7.600 7.100 0.000 14.700 63.000
11. Lucie Maříková 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.100 0.000 15.100 6.800 8.000 0.000 14.800 9.600 7.950 0.000 17.550 7.300 8.100 0.000 15.400 62.850
12. Denisa Chaloupková 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 9.050 0.000 15.050 7.200 7.450 0.000 14.650 9.000 8.250 0.000 17.250 7.600 7.950 0.000 15.550 62.500
13. Klára Peterková 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 8.850 0.000 14.850 8.200 7.650 0.000 15.850 8.200 8.600 0.000 16.800 7.100 7.600 0.000 14.700 62.200
14. Nicole Krutilová 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 8.850 0.000 14.850 6.800 8.400 0.000 15.200 8.800 7.500 0.000 16.300 7.300 7.900 0.000 15.200 61.550
15. Leontýna Černocká 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.300 0.000 15.300 7.000 5.450 0.000 12.450 9.600 8.600 0.000 18.200 7.600 7.600 0.000 15.200 61.150
16. Zuzana Mazalová 2004 TJ Prostějov Lukášová 6.000 8.950 0.000 14.950 8.200 8.300 0.000 16.500 7.700 7.100 0.100 14.700 7.600 7.200 0.000 14.800 60.950
17. Karla Adamíková 2005 GK Vítkovice Grmelová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.800 8.450 0.000 15.250 6.700 8.700 0.000 15.400 7.000 7.800 0.000 14.800 60.650
18. Anežka Štěpánová 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 8.250 0.000 14.250 8.200 7.900 0.000 16.100 8.500 7.950 0.100 16.350 6.700 7.200 0.000 13.900 60.600
19. Nicol Přenosilová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková,Žifčák 6.000 9.000 0.000 15.000 6.800 7.900 0.000 14.700 8.800 7.450 0.100 16.150 7.300 7.300 0.000 14.600 60.450
20. Kristýna Fabiánková 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 8.650 0.000 14.650 6.600 8.150 0.000 14.750 8.000 8.650 0.100 16.550 7.100 6.850 0.000 13.950 59.900
21. Veronika Štemberová 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 9.600 0.000 15.600 7.600 5.350 0.000 12.950 7.600 7.800 0.000 15.400 6.700 7.700 0.000 14.400 58.350
22. Niki Joannidu 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová 6.000 8.550 0.000 14.550 6.600 7.350 0.000 13.950 6.700 8.500 0.000 15.200 7.000 7.550 0.000 14.550 58.250
23. Kateřina Aubrechtová 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.600 7.550 0.000 14.150 7.600 7.300 0.000 14.900 6.800 6.750 0.000 13.550 57.800
24. Vanessa Kocková 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 9.450 0.000 15.450 5.300 7.500 2.000 10.800 8.200 8.450 0.100 16.550 7.000 7.700 0.000 14.700 57.500
25. Karolína Jelínková 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková 6.000 7.800 0.000 13.800 6.200 8.100 0.000 14.300 6.500 8.150 0.000 14.650 7.100 7.300 0.000 14.400 57.150
26. Viktorie Zelenkova 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 9.450 0.000 15.450 6.800 7.100 0.000 13.900 6.700 6.550 0.000 13.250 7.100 7.300 0.000 14.400 57.000
27. Uršula Hocelíková 2006 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 9.000 0.000 15.000 6.600 7.350 0.000 13.950 6.700 7.600 0.000 14.300 7.400 6.100 0.000 13.500 56.750
28. Kateřina Nekvasilová 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 9.100 0.000 15.100 6.200 8.200 0.000 14.400 6.700 6.150 0.000 12.850 6.800 7.550 0.000 14.350 56.700
29. Julie Pastrňáková 2005 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.800 6.800 0.000 13.600 7.200 6.950 0.000 14.150 6.600 7.550 0.000 14.150 56.600
29. Justina Ella Klimešová 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 6.000 9.200 0.000 15.200 7.000 8.000 0.000 15.000 6.900 5.200 0.000 12.100 7.100 6.950 0.000 14.050 56.350
31. Emma Vážanová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 8.250 0.000 14.250 6.800 7.200 0.000 14.000 7.000 7.450 0.000 14.450 6.800 6.700 0.000 13.500 56.200
32. Zuzana Pučejdlová 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.600 7.200 0.000 13.800 7.600 7.100 0.100 14.600 7.100 5.650 0.000 12.750 56.200
33. Veronika Brabcová 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 6.000 9.050 0.000 15.050 6.200 7.250 0.000 13.450 8.000 5.950 0.000 13.950 6.800 6.550 0.000 13.350 55.800
34. Karolína Chmelová 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 6.750 0.000 12.750 6.500 7.850 0.000 14.350 6.500 6.550 0.000 13.050 54.750
35. Barbora Nováková 2005 KSG Litvínov Kargalcev 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 6.500 0.000 12.500 6.700 7.950 0.000 14.650 6.300 6.500 0.000 12.800 54.800
36. Adéla Osladilová 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová,Vavroušková 6.000 9.050 0.000 15.050 5.000 7.400 1.000 11.400 6.700 7.500 0.000 14.200 7.100 6.800 0.000 13.900 54.550
37. Jaroslava Jefimová 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 7.700 0.000 13.700 7.600 6.200 0.000 13.800 7.000 7.450 0.100 14.350 6.200 5.700 0.000 11.900 53.750
38. Hana Mrázková 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 6.000 8.950 0.000 14.950 3.800 7.100 2.000 8.900 6.200 8.450 0.000 14.650 5.900 7.700 0.000 13.600 52.100
39. Nela Dlouhá 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 8.100 0.000 14.100 5.000 5.750 1.000 9.750 7.000 6.700 0.000 13.700 6.700 6.150 0.000 12.850 50.400
40. Viktorie Ondrová 2005 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná 6.000 8.750 0.000 14.750 4.300 6.050 1.000 9.350 6.300 5.100 0.000 11.400 6.700 5.850 0.000 12.550 48.050
41. Markéta Dufková 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 0.000 5.000 8.300 1.000 12.300 6.700 7.050 0.000 13.750 7.000 5.050 0.000 12.050 38.100

zpět na detail závodu