Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 18.6.-19.6.2016
 pořadatel: Třinec
Stáhnout výsledky

ŽÁKYNĚ B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šťovíčková Eliška 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.650 0.000 11.850 3.200 7.450 0.000 10.650 3.600 8.600 0.000 12.200 3.800 7.900 0.000 11.700 46.400
2. Matoušková Kateřina 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 9.400 0.000 11.800 2.600 7.050 0.000 9.650 3.800 7.800 0.000 11.600 3.400 8.000 0.000 11.400 44.450
3. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková 2.400 8.350 0.000 10.750 2.900 7.800 0.000 10.700 3.300 8.300 0.000 11.600 3.700 7.600 0.000 11.300 44.350
4. Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 3.000 8.750 0.000 11.750 3.100 6.050 0.000 9.150 3.800 7.500 0.000 11.300 4.300 7.650 0.000 11.950 44.150
5. Horníková Karolína 2006 TJ Sokol Chrudim Linková 3.000 9.200 0.000 12.200 2.600 7.000 0.000 9.600 3.400 7.800 0.000 11.200 3.700 7.100 0.000 10.800 43.800
6. Sirůčková Anna 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.400 8.450 0.000 10.850 2.400 6.300 0.000 8.700 3.600 8.200 0.000 11.800 3.600 8.100 0.000 11.700 43.050
7. Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 3.000 8.450 0.000 11.450 2.500 6.200 0.000 8.700 3.000 7.700 0.000 10.700 3.900 7.900 0.000 11.800 42.650
8. Bauerová Karin 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.400 8.800 0.000 11.200 2.700 5.650 0.000 8.350 3.500 8.250 0.000 11.750 3.800 7.400 0.000 11.200 42.500
9. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 2.400 9.400 0.000 11.800 3.100 6.800 0.000 9.900 3.400 5.950 0.000 9.350 3.900 7.100 0.000 11.000 42.050
10. Kozlová Lucie 2004 SG TJ Jičín Petra Kodešová 2.400 9.400 0.000 11.800 2.900 5.750 0.000 8.650 2.900 7.450 0.000 10.350 3.400 7.800 0.000 11.200 42.000
11. Orliczková Anna 2005 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.650 0.000 11.050 2.800 5.300 0.000 8.100 3.500 7.750 0.000 11.250 3.800 7.600 0.000 11.400 41.800
12. Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.000 9.250 0.000 12.250 3.000 5.950 0.000 8.950 2.800 6.550 0.000 9.350 3.700 7.100 0.000 10.800 41.350
13. Válková Tereza 2004 KSG SK Přerov 2.400 8.650 0.000 11.050 2.900 6.100 0.000 9.000 2.800 8.000 0.000 10.800 3.200 7.150 0.000 10.350 41.200
14. Pokorná Eva 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.500 0.000 10.700 2.500 6.000 0.000 8.500 3.200 7.450 0.000 10.650 3.300 8.000 0.000 11.300 41.150
15. Šenková Karolína 2004 TJ Sokol Kopřivnice Gellertová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.800 5.950 0.000 8.750 3.400 7.250 0.000 10.650 3.200 7.450 0.000 10.650 40.950
16. Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 2.400 8.150 0.000 10.550 3.200 6.200 0.000 9.400 3.400 6.900 0.100 10.200 4.000 6.750 0.000 10.750 40.900
17. Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 3.000 8.500 0.000 11.500 2.300 6.750 0.000 9.050 3.000 7.100 0.000 10.100 3.500 6.700 0.000 10.200 40.850
18. Křibíková Lucie 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová M. 2.400 9.250 0.000 11.650 2.200 5.950 0.000 8.150 2.700 7.550 0.000 10.250 3.200 7.550 0.000 10.750 40.800
19. Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 3.000 8.500 0.000 11.500 2.900 5.550 0.000 8.450 4.000 6.900 0.000 10.900 3.800 5.950 0.000 9.750 40.600
19. Kinčlová Tereza 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.350 0.000 11.550 2.500 6.050 0.000 8.550 3.000 6.400 0.000 9.400 3.700 7.400 0.000 11.100 40.600
21. Pavlíčková Anna 2004 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra 2.400 8.700 0.000 11.100 2.200 6.450 0.000 8.650 2.800 8.050 0.000 10.850 3.200 6.750 0.000 9.950 40.550
22. Jaklová Klára 2004 KSG SK Přerov 2.400 8.700 0.000 11.100 2.700 5.900 0.000 8.600 3.400 6.600 0.000 10.000 3.900 6.900 0.000 10.800 40.500
23. Zvěřinová Emma 2005 TJ Sokol Plzeň I Zvěřinová 2.400 8.600 0.000 11.000 2.800 5.200 0.000 8.000 3.400 7.950 0.000 11.350 3.800 6.300 0.000 10.100 40.450
24. Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Ivana Křístelová 2.400 8.900 0.000 11.300 2.900 5.450 0.000 8.350 3.900 5.700 0.000 9.600 3.700 7.150 0.000 10.850 40.100
25. Tihelková Kristýna 2005 GK Vítkovice Grmelová 2.400 7.550 0.000 9.950 2.200 6.650 0.000 8.850 3.100 7.900 0.000 11.000 2.600 7.400 0.000 10.000 39.800
26. Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.400 8.450 0.000 10.850 2.200 5.800 0.000 8.000 2.800 6.800 0.000 9.600 3.300 8.000 0.000 11.300 39.750
27. Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 3.000 8.150 0.000 11.150 2.300 6.600 0.000 8.900 3.700 5.950 0.000 9.650 3.400 6.550 0.000 9.950 39.650
28. Fialová Klára 2006 TJ Sokol Plzeň I Šlaufová 2.400 8.350 0.000 10.750 2.800 6.100 0.000 8.900 2.700 6.250 0.000 8.950 3.300 7.450 0.000 10.750 39.350
28. Chárová Kateřina 2004 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková 2.400 8.200 0.000 10.600 2.200 5.700 0.000 7.900 3.200 7.000 0.000 10.200 3.200 7.450 0.000 10.650 39.350
30. Khrabrová Anna 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.350 0.000 10.550 2.500 6.100 0.000 8.600 3.200 6.600 0.000 9.800 3.200 7.100 0.000 10.300 39.250
31. Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová, Žádný 2.400 8.450 0.000 10.850 2.300 5.650 0.000 7.950 2.600 7.450 0.000 10.050 3.200 7.050 0.000 10.250 39.100
32. Viceníková Karin 2005 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková, Hajdin 2.400 8.300 0.000 10.700 2.300 5.100 0.000 7.400 3.300 7.050 0.000 10.350 3.300 7.150 0.000 10.450 38.900
33. Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.400 8.850 0.000 11.250 2.600 7.350 4.000 5.950 3.700 7.250 0.000 10.950 3.400 7.000 0.000 10.400 38.550
34. Košťálová Gabriela 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 2.400 7.800 0.000 10.200 2.200 5.950 0.000 8.150 2.600 6.950 0.000 9.550 3.200 7.400 0.000 10.600 38.500
35. Kavalcová Michaela 2005 TJ Sokol Moravský Krumlov Večeřová,Benešová,Jelínková 2.400 8.500 0.000 10.900 2.300 6.100 0.000 8.400 2.600 5.800 0.000 8.400 3.300 7.450 0.000 10.750 38.450
36. Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 2.400 8.350 0.000 10.750 2.900 4.600 0.000 7.500 3.000 7.000 0.000 10.000 3.400 6.750 0.000 10.150 38.400
37. Šiková Barbora 2006 TJ Sokol Domažlice Šik 2.400 8.350 0.000 10.750 2.300 6.100 0.000 8.400 2.900 7.500 0.000 10.400 3.200 5.600 0.000 8.800 38.350
38. Pszczolková Natálie 2004 SG TJ Třinec Jakešová, Orliczková 2.400 8.000 0.000 10.400 2.200 6.650 0.000 8.850 3.000 6.550 0.000 9.550 3.100 6.200 0.000 9.300 38.100
39. Horáková Monika 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 2.400 8.200 0.000 10.600 2.200 6.700 0.000 8.900 2.300 5.450 0.000 7.750 3.300 7.100 0.000 10.400 37.650
40. Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová 3.000 7.450 0.000 10.450 2.400 5.500 0.000 7.900 2.700 5.550 0.000 8.250 3.600 7.200 0.000 10.800 37.400
41. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Žitníková, Kaczorová 2.400 7.400 0.000 9.800 2.200 7.000 0.000 9.200 2.400 5.600 0.000 8.000 3.400 6.900 0.100 10.200 37.200
42. Toušková Taťána 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 2.400 7.150 0.000 9.550 2.200 5.400 0.000 7.600 3.100 6.650 0.000 9.750 3.200 6.600 0.000 9.800 36.700
43. Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková 2.400 7.200 0.000 9.600 2.700 4.300 0.000 7.000 3.400 4.300 0.000 7.700 3.100 6.250 0.300 9.050 33.350
44. Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 2.400 7.450 0.000 9.850 1.600 4.200 4.000 1.800 3.200 7.450 0.000 10.650 3.200 6.650 0.000 9.850 32.150

zpět na detail závodu