Česká gymnastická federace

Menu

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Karin Bauerová

Ročník:2007
Město:Lázně Bohdaneč
Trenér:Kupková H.,Kolman P.
Oddíl: TJ Loko Pardubice z.s. (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II. liga Pardubický kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2007-2005 3.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 2. kategorie 2.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 3.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS5B Pardubický kraj 1.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS5+6B 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 33.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 7.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 24.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 3.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 12.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 81.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ŽÁKYNĚ B 8.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 11.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 3.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. - FINÁLE 5.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři