Na hlavní obsah

Karin Bauerová


Ročník:2007
Město:Lázně Bohdaneč
Trenér:Kupková H.,Kolman P.
Oddíl: TJ Loko Pardubice z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
30.4.2022 Kvalifikační závod na LODM Královéhradecký a Pardubický kraj Východočeský pohár SGZ Kvalifikační závod ODM_Pardubický kraj 5.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ juniorky 6.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 15.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 12.
21.11.2021 Krajský přebor Pardubického kraje - II., III. IV. a V.liga SGZ II.liga 1.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 16.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 3.
23.11.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ II. liga Pardubický kraj 1.
2.11.2019 Memoriál B. a V. Horákových SGZ III. kategorie II.liga 2007-2005 3.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 2. kategorie 2.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS5B (juniorky B) 3.
8.6.2019 Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje SGZ VS5B Pardubický kraj 1.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS5+6B 2.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Finále na kladině 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 33.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 5.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 1. kategorie 11.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS4 B (žákyně B) 7.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 24.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně B 3.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 12.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 81.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ ŽÁKYNĚ B 8.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 11.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 3.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. - FINÁLE 5.