Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

 31.1.2016
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

Prostná - I. kat. 2008-2004

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná Celkem
1. Nicol Přenosilová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.500 8.350 0.000 11.850 11.850
2. Ema Strakošová 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.200 8.450 0.000 11.650 11.650
3. Lucie Maříková 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.500 8.000 0.000 11.500 11.500
3. Adéla Kalinová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 3.200 8.300 0.000 11.500 11.500
5. Nicole Krutilová 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.300 8.150 0.000 11.450 11.450
6. Laura Bohatová 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.200 8.200 0.000 11.400 11.400
7. Monika Horáková 2005 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 8.050 0.000 11.250 11.250
8. Mia Čadková 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.200 8.000 0.000 11.200 11.200
9. Anna Sirůčková 2006 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.300 7.850 0.000 11.150 11.150
10. Eva Pokorná 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.900 0.000 11.100 11.100
11. Karin Bauerová 2007 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.200 7.850 0.000 11.050 11.050
12. Tereza Kinčlová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.600 7.200 0.000 10.800 10.800
13. Viktorie Vránová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková 3.200 7.550 0.000 10.750 10.750
14. Anna Khrabrová 2004 TJ Lokomotiva Pardubice Kupková H.,Kolman P. 3.100 7.500 0.000 10.600 10.600
15. Nikola Kurfürstová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.300 7.150 0.000 10.450 10.450
16. Eliška Linková 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.300 6.600 0.000 9.900 9.900
17. Aneta Kreibichová 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.800 7.000 0.000 9.800 9.800
18. Lenka Tikmanová 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 6.900 0.000 9.700 9.700
19. Nicol Bartůšková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 3.200 6.150 0.000 9.350 9.350
20. Sylvie Zelenay 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.200 7.050 0.000 9.250 9.250
21. Simona Zelenay 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.800 6.300 0.000 9.100 9.100
22. Katarína Hanzalíková 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 6.350 0.000 8.750 8.750

zpět na detail závodu