Na hlavní obsah

Ema Strakošová


Ročník:2008
Město:
Trenér:
Oddíl: Tělovýchovná jednota Bohemians Praha (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
27.10.2022 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 4.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ jednotlivkyně VS5B 13.
26.6.-1.7.2022 LODM SGZ Družstva dívky 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Bradla 5.
5.6.2022 MIstrovství MČR MT 2022 FINÁLE SGZ Juniorky VS5A - Prostná 3.
3.6.-5.6.2022 Mistrovství ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 5.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 4.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ Nominační závod na LODM Praha II kolo 1.
23.4.2022 SGŽ Kontrolní závod juniorek SGZ juniorky VS5A 5.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 4.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga 1.
24.10.2021 Kvalifikace na Grand Prix Věry Čáslavské SGZ juniorky VS5A 6.
25.6.-27.6.2021 MISTROVSTVÍ ČR MT SGZ VS5A (juniorky A) 5.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 4.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 3.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - prostná 2.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4 A - kladina 3.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS4A - bradla 4.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 4.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS4A 1.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VA4A 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 3.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 5.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga 1.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ I. liga a extraliga - jednotlivkyně 3.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS4A (kadetky) 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS4A (kadetky) 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 2.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 1.kategorie žákyně B 1.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Žákyně A 9.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ žákyně A 3.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ žákyně A 8.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. Liga 5.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ II. liga - jednotlivkyně 59.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie - žákyně 1.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II. liga - jednotlivkyně 11.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ II.liga 1.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 3.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 1. kat - žákyně B 10.
18.6.-19.6.2016 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 4.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně - hrazda 7.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ starší žákyně 5.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 5.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. 2008-2004 2.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Kladina- I. kat. 2008-2004 19.
31.1.2016 Memoriál J. Mládka a J. Šafáře SGZ Prostná - I. kat. - FINÁLE 3.
15.11.2015 Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 2008 1.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 3.
14.11.2015 Přebor Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně jednotlikyně 6.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 1.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 4.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 4.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny