Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina

 29.5.2016
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.000 14.150 0.000 14.475 6.800 9.000 0.000 15.800 6.300 7.800 0.000 14.100 7.400 8.050 0.000 15.450 59.825
2. Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 6.000 13.550 0.000 14.000 6.000 8.850 0.000 14.850 6.300 9.100 0.000 15.400 7.400 8.000 0.000 15.400 59.650
3. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová 6.000 13.200 0.000 13.925 6.800 8.100 0.000 14.900 6.000 8.750 0.000 14.750 7.400 7.700 0.000 15.100 58.675
4. Fullsacková Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec belšánová,Vybíralová, Jírová´L., Vybíral 6.000 14.800 0.000 14.550 6.800 8.450 0.000 15.250 6.200 8.100 0.000 14.300 7.400 6.950 0.000 14.350 58.450
5. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová 6.000 14.600 0.000 14.525 6.000 8.550 0.000 14.550 6.100 9.050 0.000 15.150 6.900 7.300 0.000 14.200 58.425
6. Šoršová Lucie 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová D. 6.000 15.000 0.000 14.625 6.800 8.650 0.000 15.450 6.100 7.800 0.000 13.900 6.700 7.550 0.000 14.250 58.225
7. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová L., Vybíral 6.000 14.350 0.000 14.225 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.850 0.000 14.850 6.700 7.450 0.000 14.150 57.975
8. Pešová Dorota 2008 TJ Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 6.000 14.150 0.000 13.950 6.000 8.550 0.000 14.550 6.100 8.350 0.000 14.450 6.900 7.950 0.000 14.850 57.800
9. Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 13.500 0.000 13.925 6.000 8.650 0.000 14.650 6.300 7.750 0.000 14.050 7.400 7.750 0.000 15.150 57.775
10. Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 13.650 0.000 13.800 6.000 8.450 0.000 14.450 6.000 8.800 0.000 14.800 7.400 6.250 0.000 13.650 56.700
11. Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 14.350 0.000 14.025 6.000 8.250 0.000 14.250 6.100 7.350 0.000 13.450 6.900 7.050 0.000 13.950 55.675
12. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J. 6.000 13.900 0.000 13.575 6.000 8.100 0.000 14.100 6.300 7.250 0.000 13.550 6.900 7.200 0.000 14.100 55.325
13. Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 6.000 13.350 0.000 13.625 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.100 0.000 13.100 6.700 6.950 0.000 13.650 54.925
14. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral 6.000 14.550 0.000 13.875 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 6.050 0.000 12.550 54.625
15. Mládková Rozálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 14.250 0.000 13.900 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 7.250 0.000 13.250 6.700 6.800 0.000 13.500 54.400
16. Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 6.000 13.500 0.000 13.850 6.000 8.000 0.000 14.000 6.100 6.450 0.000 12.550 6.700 6.850 0.000 13.550 53.950
17. Volmanová Bára 2008 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová M. 6.000 12.350 0.000 12.450 6.000 8.150 0.000 14.150 5.200 7.650 0.000 12.850 7.400 7.050 0.000 14.450 53.900
18. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 6.000 13.600 0.000 13.550 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.200 0.000 14.200 6.200 6.400 0.000 12.600 53.800
19. Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 14.250 0.000 13.900 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 6.400 0.000 12.400 6.700 6.250 0.000 12.950 53.800
20. Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 13.500 0.000 14.200 4.000 7.550 0.000 11.550 6.200 7.350 0.000 13.550 7.200 7.000 0.000 14.200 53.500
21. Kňourková Tereza 2007 SG Pelhřimov Zourová, Svobodová 6.000 13.500 0.000 13.500 6.000 8.100 0.000 14.100 5.400 6.850 0.000 12.250 6.700 6.650 0.000 13.350 53.200
22. Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva 6.000 13.150 0.000 13.150 6.000 7.500 0.000 13.500 6.200 7.400 0.000 13.600 6.400 6.350 0.000 12.750 53.000
23. Pilečková Amálie 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 13.750 0.000 13.625 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 6.200 0.000 12.200 6.000 6.850 0.000 12.850 52.075
24. Cihlářová Dominika 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 14.400 0.000 13.875 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 6.050 0.000 12.050 6.500 6.200 0.000 12.700 51.675
25. Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 13.700 0.000 13.450 6.000 6.400 0.000 12.400 6.100 7.150 0.000 13.250 6.400 5.950 0.000 12.350 51.450
26. Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář 6.000 12.850 0.000 12.525 6.000 7.050 0.000 13.050 6.200 5.400 0.000 11.600 6.000 4.150 0.000 10.150 47.325
27. Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J. 6.000 13.350 0.000 12.700 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 4.850 0.000 10.850 6.200 4.000 0.000 10.200 47.000
28. Melicharová Marie 2007 TJ Nová Včelnice Kolář 6.000 13.600 0.000 12.775 6.000 7.200 0.000 13.200 3.700 5.550 0.000 9.250 6.000 5.100 0.000 11.100 46.325

zpět na detail závodu