Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Z. Hartlové

 28.10.2016
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

Mladší žákyně 2008-2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Gálová Linda 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 7.950 0.000 11.950 4.000 9.300 0.000 13.300 25.250
2. Křížová Gabriela 2008 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 9.000 0.000 12.800 3.600 8.350 0.000 11.950 24.750
3. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 8.800 0.000 12.500 3.900 8.200 0.000 12.100 24.600
4. Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 8.700 0.000 12.500 3.100 8.850 0.000 11.950 24.450
5. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.500 0.000 12.400 3.300 8.700 0.000 12.000 24.400
6. Hajdinová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Rosice Procházková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.850 0.000 11.850 3.600 8.750 0.000 12.350 24.200
7. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 8.050 0.000 11.950 3.300 8.550 0.000 11.850 23.800
8. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Pánková, Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 8.200 0.000 11.400 3.200 8.900 0.000 12.100 23.500
9. Čechová Johana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.700 0.000 10.600 3.700 8.800 0.000 12.500 23.100
10. Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A.,Špačková, Huboňová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.850 0.000 11.050 3.300 8.600 0.000 11.900 22.950
11. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová,Vybíralová,Jírová L., Vybíral 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 7.600 0.000 11.500 3.100 8.150 0.000 11.250 22.750
12. Matoušová Kristýna 2008 Klub sportovní gymnastiky Most Hochelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.400 0.000 11.300 3.100 8.150 0.000 11.250 22.550
13. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralová,Jírová L., Vybíral 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.900 6.950 0.000 10.850 3.300 8.200 0.000 11.500 22.350
14. Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková ,Václavíková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.650 0.000 10.650 3.300 8.200 0.000 11.500 22.150
15. Pešová Dorota 2008 Sokol Bedřichov Dvořáková Anna 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.700 0.000 10.900 3.400 7.500 0.000 10.900 21.800
15. Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 8.000 0.000 10.900 3.200 7.700 0.000 10.900 21.800
17. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová,Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.300 0.000 10.300 3.100 8.350 0.000 11.450 21.750
18. Klimešová Tereza 2009 TJ Sokol Chrudim Linková Simona 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.100 0.000 10.000 3.000 8.100 0.000 11.100 21.100
19. Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.250 0.000 10.450 2.700 7.600 0.000 10.300 20.750
20. Hrůzová Gábina 2009 TJ Sokol Chrudim Linková Simona 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.250 0.000 10.150 3.000 7.500 0.000 10.500 20.650
21. Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.550 0.000 10.050 2.800 7.700 0.000 10.500 20.550
22. Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková A., Špačková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.250 0.000 10.450 3.300 6.250 0.000 9.550 20.000
23. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Švecová,Zourová,Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.850 0.000 9.750 3.100 6.600 0.000 9.700 19.450
24. Vargová Adéla 2009 TJ Sokol Chrudim Linková Simona 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 5.900 0.000 8.800 3.000 7.150 0.000 10.150 18.950
25. Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Truhlářová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.200 7.100 2.000 7.300 3.100 7.600 0.000 10.700 18.000
26. Králová Barbora 2009 SG Pelhřimov Švecová,Zourová,Svobodová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 5.500 0.000 8.500 2.500 6.550 0.000 9.050 17.550
27. Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 5.200 0.000 7.600 2.100 6.800 0.000 8.900 16.500

zpět na detail závodu