Na hlavní obsah

Gabriela Křížová


Ročník:2008
Město:
Trenér:Procházková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 9.
23.11.2022 JMK - II.liga SGZ II.liga-družstvo 1.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B - juniorky B 4.
29.5.2022 Krajský přebor JMK SGZ VS5 B 1.
23.4.2022 Trhovosvinenský pohár 2022 SGZ VS 5 B + VS 6 B 2.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 5.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 48.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS5 B (juniorky B) 9.
18.9.2021 Přebor JMK - postupové kategorie SGZ VS5B 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 7.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 53.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 2.liga 2.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 11.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 10.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 14.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 8.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 7.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategrie VS4B Žákyně B 5.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 39.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 16.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 20.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ VI. žákyně 2008 - volné sestavy dle ZP VS 4 B s. 14 2.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ VI.kategorie Žákyně B VS4 B 7.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ III.kategorie 4.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 16.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 5.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 43.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ starší žákyně 4.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ IV. Starší žákyně 4.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 26.
29.4.2017 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. III. - nar. 2008 1.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Mladší žákyně 15.
28.10.2016 Memoriál Z. Hartlové SGZ Mladší žákyně 2008-2009 2.
16.10.2016 BabyGym Cup SGZ III. mladší žákyně 2.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ starší žákyně 35.
25.10.2015 BabyGym Cup 2015 SGZ III.kategorie 4.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny