Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR)

 8.5.2016
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nela Štěpandová 2006 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 9.100 0.000 15.100 9.200 8.150 0.000 17.350 9.600 7.950 0.000 17.550 7.900 8.250 0.000 16.150 66.150
2. Nela Tereza Kaplanová 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 6.000 9.500 0.000 15.450 9.200 9.350 0.000 18.550 8.800 7.600 0.100 16.300 7.600 7.900 0.000 15.500 65.800
3. Marta Fraňková 2005 TJ Sokol Brno I Vlková, Janečková 6.000 8.750 0.000 14.875 8.600 8.800 0.000 17.400 8.600 8.600 0.100 17.100 7.800 7.800 0.000 15.600 64.975
4. Agáta Strýhalová 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.550 0.000 15.500 8.200 8.600 0.000 16.800 8.800 8.200 0.000 17.000 7.400 7.750 0.000 15.150 64.450
5. Leontýna Černocká 2005 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.400 0.000 15.250 7.000 8.550 0.000 15.550 9.600 8.250 0.000 17.850 8.100 7.650 0.000 15.750 64.400
6. Sára Procházková 2006 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.550 0.000 15.500 8.000 8.250 0.000 16.250 8.600 6.850 0.000 15.450 7.400 7.150 0.000 14.550 61.750
7. Eliška Ottová 2005 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 9.000 0.000 15.175 8.000 6.000 0.000 14.000 9.000 8.450 0.000 17.450 7.600 7.200 0.000 14.800 61.425
7. Markéta Hofmanová 2006 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 9.050 0.000 15.125 7.600 8.150 0.000 15.750 8.600 7.600 0.000 16.200 7.300 7.050 0.000 14.350 61.425
9. Nicole Krutilová 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.750 0.100 14.925 7.600 8.350 0.000 15.950 7.800 7.100 0.000 14.900 7.300 7.900 0.000 15.200 60.975
10. Lucie Maříková 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 8.350 0.000 14.625 7.600 8.400 0.000 16.000 8.400 7.550 0.000 15.950 7.100 7.050 0.000 14.150 60.725
11. Winona Žáková 2005 GK Vítkovice Prutkayová, Žitníková 6.000 9.100 0.000 15.150 6.600 8.050 0.000 14.650 7.800 8.600 0.000 16.400 7.600 6.800 0.000 14.400 60.600
12. Denisa Chaloupková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.000 0.000 15.175 6.600 7.700 0.000 14.300 8.000 7.750 0.000 15.750 7.300 7.350 0.000 14.650 59.875
13. Patricie Makovičková 2007 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 9.400 0.000 15.450 6.600 7.200 0.000 13.800 7.300 7.850 0.000 15.150 7.600 7.550 0.000 15.150 59.550
14. Aneta Škubalová 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil, Macháčková 6.000 9.450 0.000 15.225 6.600 6.350 0.000 12.950 7.000 8.500 0.000 15.500 6.500 8.000 0.000 14.500 58.175
15. Kateřina Aubrechtová 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.000 9.150 0.000 15.250 6.600 8.500 0.000 15.100 7.100 7.200 0.000 14.300 6.700 6.250 0.000 12.950 57.600
16. Karla Adamíková 2005 GK Vítkovice Grmelová 6.000 8.500 0.000 14.750 6.800 7.200 0.000 14.000 6.700 7.850 0.000 14.550 6.800 7.150 0.000 13.950 57.250
17. Veronika Štemberová 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 9.450 0.000 15.400 6.600 7.000 0.000 13.600 7.100 5.400 0.100 12.400 6.700 7.650 0.000 14.350 55.750
18. Zuzana Pučejdlová 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová, Kubešová 6.000 8.600 0.000 14.950 6.600 6.150 0.000 12.750 7.600 7.200 0.000 14.800 7.300 5.800 0.000 13.100 55.600
19. Uršula Hocelíková 2006 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.800 0.000 14.750 6.600 7.650 0.000 14.250 6.700 6.650 0.000 13.350 7.300 5.800 0.000 13.100 55.450
19. Anežka Štěpánová 2005 TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 6.000 8.750 0.000 14.700 6.600 6.900 0.000 13.500 7.900 5.900 0.100 13.700 6.700 6.850 0.000 13.550 55.450
21. Jaroslava Jefimová 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 8.350 0.000 14.450 7.000 7.800 0.000 14.800 7.600 6.900 0.000 14.500 5.600 6.550 1.000 11.150 54.900
22. Niki Joannidu 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková Jurčová, Kinclová 6.000 9.000 0.000 15.000 6.200 7.450 0.000 13.650 6.700 5.200 0.000 11.900 6.500 7.300 0.000 13.800 54.350
23. Emma Vážanová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 6.000 8.450 0.000 14.475 6.800 7.550 0.000 14.350 7.600 6.900 0.000 14.500 6.000 5.950 1.000 10.950 54.275
24. Viktorie Zelenkova 2004 TJ Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová, Kinclová 6.000 9.050 0.000 14.900 6.000 7.600 0.000 13.600 6.700 5.900 0.000 12.600 6.500 6.400 0.000 12.900 54.000
25. Dominika Janáková 2006 Merkur České Budějovice Povišerová, Kubešová 6.000 8.450 0.000 14.675 5.000 7.900 1.000 11.900 6.500 7.200 0.000 13.700 7.000 6.150 0.000 13.150 53.425
26. Nicol Přenosilová 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková, Žifčák 6.000 9.150 0.000 15.175 6.400 6.250 0.000 12.650 5.500 5.750 0.000 11.250 7.300 6.900 0.000 14.200 53.275
27. Julie Pastrňáková 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 6.000 9.250 0.000 15.200 4.300 7.700 1.000 11.000 7.200 7.000 0.000 14.200 6.100 6.300 0.000 12.400 52.800
28. Kristýna Fabiánková 2006 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 6.000 8.600 0.000 7.300 7.000 8.350 0.000 15.350 8.600 6.950 0.100 15.450 7.400 7.000 0.000 14.400 52.500
29. Barbora Nováková 2005 KSG Chemopetrol Litvínov Kargalcev, Šturmová 6.000 8.600 0.000 14.900 6.000 4.900 0.000 10.900 6.700 7.600 0.000 14.300 7.300 4.900 0.000 12.200 52.300
30. Kateřina Nekvasilová 2005 TJ Sokol Kampa 6.000 9.150 0.000 14.975 4.800 7.450 1.000 11.250 6.200 6.550 0.000 12.750 6.800 6.000 0.000 12.800 51.775
31. Markéta Dufková 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 6.000 8.850 0.000 14.900 4.800 7.950 1.000 11.750 6.200 6.250 0.000 12.450 6.500 5.650 0.000 12.150 51.250
32. Barbora Kozáková 2005 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.450 0.000 14.525 4.800 7.350 1.000 11.150 6.700 6.750 0.000 13.450 5.900 6.150 0.000 12.050 51.175
33. Justina Ella Klimešová 2006 TJ Sokol Kolín Taftlová 6.000 9.100 0.000 14.975 5.800 8.050 1.000 12.850 5.400 6.100 0.000 11.500 5.600 6.450 0.300 11.750 51.075
34. Hana Mrázková 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová 6.000 9.000 0.000 15.025 4.300 8.300 1.000 11.600 6.200 4.250 0.100 10.350 6.400 6.400 0.000 12.800 49.775
35. Nela Dlouhá 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 6.000 8.050 0.000 14.100 4.800 5.100 0.000 9.900 7.100 6.350 0.000 13.450 6.000 5.450 0.000 11.450 48.900
36. Kateřina Radová 2004 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 8.150 0.000 14.150 3.300 7.350 1.000 9.650 6.700 6.500 0.000 13.200 6.200 5.350 0.000 11.550 48.550
37. Karolína Chmelová 2004 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.500 0.000 14.600 4.300 7.300 1.000 10.600 5.500 5.550 0.000 11.050 5.900 6.100 0.000 12.000 48.250
38. Veronika Brabcová 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 6.000 8.900 0.000 14.825 5.000 6.250 1.000 10.250 7.500 4.300 0.100 11.700 6.500 4.850 0.000 11.350 48.125
39. Viktorie Ondrová 2005 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 6.000 8.750 0.000 14.750 4.300 6.450 1.000 9.750 4.800 6.200 0.000 11.000 5.700 5.550 0.000 11.250 46.750

zpět na detail závodu