Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR)

 8.5.2016
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jasmína Hnilicová 2003 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.950 0.000 13.150 2.500 6.850 0.000 9.350 4.600 6.900 0.000 11.500 4.700 7.750 0.000 12.450 46.450
2. Natálie Brabcová 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.000 8.700 0.000 12.700 2.600 6.200 0.000 8.800 3.400 8.450 0.000 11.850 3.900 7.900 0.000 11.800 45.150
3. Tereza Kovaříková 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.550 0.000 12.750 3.700 7.250 0.000 10.950 4.500 5.750 0.000 10.250 3.600 6.800 0.000 10.400 44.350
4. Barbora Trávníčková 2003 TJ Sokol Brno I Vlková, Janečková 4.000 8.850 0.000 12.850 3.200 6.250 0.000 9.450 4.900 5.700 0.100 10.500 4.000 7.600 0.300 11.300 44.100
5. Olesya Kalnitska 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.150 0.000 12.350 3.500 5.550 0.000 9.050 3.400 7.600 0.000 11.000 3.900 7.400 0.000 11.300 43.700
6. Alina Marusynets 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.600 0.000 12.800 2.400 7.100 0.000 9.500 3.700 7.000 0.000 10.700 3.400 7.200 0.000 10.600 43.600
7. Magdaléna Coufalová 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.200 7.500 0.000 11.700 1.500 6.850 0.000 8.350 3.900 8.200 0.000 12.100 3.900 7.500 0.000 11.400 43.550
8. Lucie Trnková 2005 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 2.400 9.200 0.000 11.600 1.000 7.800 0.000 8.800 3.900 8.200 0.000 12.100 3.700 7.250 0.000 10.950 43.450
9. Arleta Pražáková 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 8.300 0.000 12.500 1.700 6.100 0.000 7.800 3.500 8.200 0.000 11.700 3.300 8.000 0.000 11.300 43.300
10. Clarissa Čondlová 2004 KSG Most Čejková, Kopecká 4.200 7.950 0.000 12.150 3.600 6.700 0.000 10.300 4.100 5.900 0.000 10.000 3.900 6.850 0.000 10.750 43.200
11. Lenka Jaskovičová 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.200 7.550 0.000 11.750 1.500 7.700 0.000 9.200 3.800 7.550 0.000 11.350 3.200 7.000 0.000 10.200 42.500
12. Natálie Klaková 2003 TJ Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 8.700 0.000 12.700 1.800 6.350 0.000 8.150 3.600 6.750 0.100 10.250 3.600 5.800 0.000 9.400 40.500
13. Natalie Marešová 2002 TJ Sokol Moravská Ostrava I Drtílková, Jurčová, Kinclová 2.400 8.700 0.000 11.100 1.200 7.250 0.000 8.450 2.700 8.100 0.000 10.800 3.500 6.750 0.300 9.950 40.300
14. Klára Dušková 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 4.200 6.750 0.300 10.650 2.000 6.750 0.000 8.750 3.200 5.700 0.000 8.900 3.300 7.650 0.000 10.950 39.250
15. Kristýna Dvořáková 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá 2.400 8.700 0.000 11.100 1.000 7.150 0.000 8.150 2.700 7.550 0.000 10.250 3.500 6.150 0.000 9.650 39.150
16. Natálie Riantová 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic 2.400 8.550 0.000 10.950 4.000 4.550 0.000 8.550 4.500 5.100 0.000 9.600 3.900 6.100 0.000 10.000 39.100
17. Andrea Pokorná 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.000 8.050 0.300 11.750 1.100 6.050 0.000 7.150 3.300 6.400 0.000 9.700 3.000 7.250 0.000 10.250 38.850
18. Sabina Derková 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.000 7.250 0.000 11.250 1.300 7.200 0.000 8.500 3.200 5.900 0.000 9.100 3.300 6.050 0.000 9.350 38.200
19. Zuzana Návratová 2005 TJ Sokol Moravská Ostrava I Dudová, El-Khairy 2.400 9.000 0.000 11.400 1.100 6.450 0.000 7.550 3.200 7.700 0.000 10.900 2.100 5.900 0.000 8.000 37.850
20. Tereza Klasnová 2004 TJ Sokol Příbram K.Jíchová 2.400 9.050 0.000 11.450 0.900 6.000 0.000 6.900 2.600 6.100 0.000 8.700 2.500 6.400 0.000 8.900 35.950
21. Zuzana Bálková 2006 TJ Sokol Příbram Procházková,Novotná 2.400 8.800 0.000 11.200 0.900 6.900 0.000 7.800 2.600 6.900 0.000 9.500 1.300 5.900 0.000 7.200 35.700

zpět na detail závodu