Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF)

 20.5.2017
 pořadatel: Gymnastická hala TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.000 9.600 0.000 11.600 2.100 8.350 0.000 10.450 4.100 8.350 0.000 12.450 3.300 7.350 0.000 10.650 45.150
2. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana 2.000 9.600 0.000 11.600 2.000 8.150 0.000 10.150 3.700 7.750 0.000 11.450 3.100 8.200 0.000 11.300 44.500
3. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 9.750 0.000 11.750 2.100 6.600 0.000 8.700 4.300 8.550 0.000 12.850 3.300 7.650 0.000 10.950 44.250
4. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.750 0.000 12.450 1.300 7.600 0.000 8.900 4.400 7.050 0.000 11.450 3.700 7.700 0.000 11.400 44.200
5. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.800 0.000 12.500 1.000 7.400 0.000 8.400 4.500 7.750 0.000 12.250 3.400 7.450 0.000 10.850 44.000
6. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 2.000 9.400 0.000 11.400 2.400 8.000 0.000 10.400 4.000 7.650 0.000 11.650 3.100 6.950 0.000 10.050 43.500
7. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.500 8.600 0.000 12.100 2.100 7.450 0.000 9.550 4.200 5.650 0.000 9.850 4.300 7.300 0.000 11.600 43.100
8. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.500 8.400 0.000 11.900 1.000 7.050 0.000 8.050 3.700 8.100 0.000 11.800 3.200 8.000 0.000 11.200 42.950
9. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.400 0.000 12.100 2.900 7.000 0.000 9.900 4.100 5.900 0.000 10.000 3.300 7.500 0.000 10.800 42.800
10. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.400 0.000 11.900 1.200 7.450 0.000 8.650 4.400 6.200 0.000 10.600 3.300 7.250 0.000 10.550 41.700
11. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová 3.700 8.900 0.000 12.600 1.100 6.300 0.000 7.400 3.200 7.550 0.000 10.750 3.600 7.300 0.000 10.900 41.650
12. Zelenkova Viktorie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Jurčová 3.500 8.300 0.000 11.800 1.000 7.450 0.000 8.450 3.500 7.500 0.000 11.000 3.000 7.200 0.000 10.200 41.450
13. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.550 0.000 12.050 1.200 7.050 0.000 8.250 4.400 6.050 0.000 10.450 3.200 7.350 0.000 10.550 41.300
14. Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová 3.500 8.400 0.000 11.900 1.000 7.550 0.000 8.550 2.900 8.400 0.000 11.300 3.100 6.350 0.000 9.450 41.200
15. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová 2.000 9.150 0.000 11.150 1.100 7.550 0.000 8.650 3.100 8.000 0.000 11.100 2.100 7.500 0.000 9.600 40.500
16. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 7.250 0.000 10.950 1.100 7.650 0.000 8.750 3.600 6.150 0.000 9.750 3.200 7.400 0.000 10.600 40.050
17. Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín kolektiv trenérů 2.000 9.400 0.000 11.400 0.800 5.700 0.000 6.500 3.300 6.600 0.000 9.900 2.600 6.800 0.000 9.400 37.200
18. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 6.900 0.000 10.400 1.400 8.100 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 3.500 7.650 0.000 11.150 31.050

zpět na detail závodu