Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Vánoční závod

 16.12.2017
 pořadatel: Praha Vršovice
Stáhnout výsledky

Žákyně 2009

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová 3.500 9.200 0.000 12.700 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 9.550 0.000 12.550 37.400
2. Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 8.900 0.000 11.900 3.000 9.300 0.000 12.300 36.200
3. Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.500 8.650 0.000 12.150 3.000 8.850 0.000 11.850 3.000 9.100 0.000 12.100 36.100
4. Šantorová Martina 2009 Gym Dobřichovice 3.500 9.200 0.000 12.700 3.000 8.550 0.000 11.550 3.000 8.300 0.000 11.300 35.550
5. Šilhavíková Viktorie 2009 SK Hradčany Opočenská 3.500 8.500 0.000 12.000 3.000 8.750 1.000 10.750 3.000 9.350 0.000 12.350 35.100
6. Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Kopáčová,Dvořáková 3.500 9.200 0.000 12.700 3.000 8.500 1.000 10.500 3.000 8.850 0.000 11.850 35.050
7. Salvét Maya 2009 TJ Doksy Klimešová, Tichá 3.500 8.450 0.000 11.950 3.000 8.350 0.000 11.350 3.000 8.700 0.000 11.700 35.000
8. Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová 3.000 9.050 0.000 12.050 3.000 7.900 0.000 10.900 3.000 8.950 0.000 11.950 34.900
9. Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kacálková,Víchová 3.000 9.150 0.000 12.150 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.200 0.000 11.200 34.650
10. Řezníčková Lucie 2009 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 8.200 0.000 11.200 3.000 8.300 0.000 11.300 3.000 8.900 0.000 11.900 34.400
11. Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá 3.500 7.950 0.000 11.450 3.000 8.700 1.000 10.700 3.000 9.050 0.000 12.050 34.200
11. Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.500 8.200 0.000 11.700 3.000 8.000 0.000 11.000 3.000 8.500 0.000 11.500 34.200
13. Sahulová Johana 2009 SK Hradčany Opočenská 3.000 8.400 0.000 11.400 2.000 8.450 0.000 10.450 3.000 9.300 0.000 12.300 34.150
14. Albrechtová Stela 2009 K-sport-gym Černošice Kudličková 3.500 8.750 0.000 12.250 3.000 8.300 1.000 10.300 3.000 8.500 0.000 11.500 34.050
15. Völflová Barbora 2009 ZŠ Zeleneč Spitzerová, Reljičová 3.000 8.250 0.000 11.250 3.000 7.500 0.000 10.500 3.000 8.900 0.000 11.900 33.650
16. Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 8.050 0.000 11.050 33.600
17. Seidlová Stella 2009 BG Praha Novotná I., Konečný M. 3.500 8.500 0.000 12.000 2.000 7.750 0.000 9.750 3.000 8.650 0.000 11.650 33.400
18. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 8.000 1.000 10.000 3.000 8.600 0.000 11.600 33.100
19. Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová 3.500 7.850 0.000 11.350 3.000 7.250 0.000 10.250 3.000 8.400 0.000 11.400 33.000
20. Panova Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 3.000 8.150 0.000 11.150 3.000 7.400 0.000 10.400 3.000 8.350 0.000 11.350 32.900
21. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová M+B 3.000 8.750 0.000 11.750 3.000 7.600 0.000 10.600 2.000 8.300 0.000 10.300 32.650
22. Čermáková Natálie 2009 Gym Dobřichovice 3.500 8.650 0.000 12.150 3.000 7.400 1.000 9.400 3.000 7.600 0.000 10.600 32.150
23. Jusková Ema 2009 BG Praha Novotná I., Konečný M. 3.500 8.350 0.000 11.850 2.000 6.800 0.000 8.800 3.000 7.950 0.000 10.950 31.600
23. Bachová Natálie 2009 Gym Dobřichovice 3.500 8.200 0.000 11.700 3.000 7.250 1.000 9.250 2.000 8.650 0.000 10.650 31.600
25. Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.450 0.000 11.450 2.000 7.150 0.000 9.150 3.000 7.950 0.000 10.950 31.550
26. Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.000 8.050 0.000 11.050 3.000 6.800 0.000 9.800 3.000 7.500 0.000 10.500 31.350
27. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 3.500 7.750 0.000 11.250 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 7.700 0.000 9.700 30.700

zpět na detail závodu