Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Absolutní pořadí

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 3.200 8.800 0.000 12.000 3.400 8.050 0.000 11.450 23.450
2. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.100 7.200 0.000 11.300 3.600 8.100 0.000 11.700 23.000
3. Hribar Pia 2001 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 3.600 8.500 0.000 12.100 2.700 7.900 0.000 10.600 22.700
4. Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.400 8.100 0.000 11.500 2.600 8.300 0.000 10.900 22.400
5. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.000 6.600 0.000 10.600 3.400 8.200 0.000 11.600 22.200
6. Zakovšek Tia Pavlin 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.700 8.850 0.000 11.550 2.000 8.550 0.000 10.550 22.100
7. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.300 7.400 0.000 10.700 3.200 8.150 0.000 11.350 22.050
8. Jirků Aneta 2000 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 3.200 7.800 0.000 11.000 2.500 7.950 0.000 10.450 21.450
9. Komič Leontina Kečan 2005 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.800 7.850 0.000 10.650 2.000 8.200 0.000 10.200 20.850
10. Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic 3.500 5.900 0.000 9.400 3.100 8.300 0.000 11.400 20.800
11. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.700 7.450 0.000 10.150 3.000 7.600 0.000 10.600 20.750
12. Porenta Pia 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 3.000 7.600 0.000 10.600 2.700 7.400 0.000 10.100 20.700
13. Sztaraszta Zita 2006 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 3.200 6.950 0.000 10.150 2.900 7.450 0.000 10.350 20.500
14. Milanko Mina 2006 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.400 7.950 0.000 10.350 2.200 7.700 0.000 9.900 20.250
14. Trobiš Veronika 2002 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.800 7.000 0.000 9.800 2.900 7.550 0.000 10.450 20.250
16. Zabukovec Judita 2001 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 3.100 6.500 0.000 9.600 3.200 7.350 0.000 10.550 20.150
17. Thyssen Morgane 2003 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.600 7.050 0.000 9.650 3.000 7.600 0.300 10.300 19.950
18. Fricová Monika 2002 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 3.500 5.750 0.000 9.250 3.400 7.150 0.000 10.550 19.800
18. Šarlija Maruša 2003 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.700 5.750 0.000 8.450 3.000 8.350 0.000 11.350 19.800
20. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.800 8.200 0.100 10.900 2.000 6.650 0.000 8.650 19.550
20. Vaupotič Zala 2003 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 2.300 7.400 0.000 9.700 1.800 8.550 0.500 9.850 19.550
22. Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.100 6.800 0.000 9.900 2.200 7.350 0.000 9.550 19.450
23. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 2.700 6.800 0.000 9.500 2.000 7.750 0.000 9.750 19.250
23. Tajhmajster Elena 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.600 6.850 0.000 9.450 2.000 7.800 0.000 9.800 19.250
25. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 2.600 7.400 0.000 10.000 2.000 7.050 0.000 9.050 19.050
25. Gerliz Selina 2002 TC-72 Leverkusen Dieter Schulz 2.000 7.200 0.000 9.200 2.700 7.150 0.000 9.850 19.050
27. Jenko Vesna 2003 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.600 6.250 0.000 8.850 2.500 7.450 0.000 9.950 18.800
28. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 2.200 8.100 0.000 10.300 1.500 6.950 0.000 8.450 18.750
29. Marková Julie 2005 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 2.600 7.000 0.000 9.600 2.000 7.100 0.000 9.100 18.700
29. Stres Luna Pestotnik 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 1.000 7.600 0.000 8.600 1.900 8.200 0.000 10.100 18.700
31. Fekete Szófia 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 2.700 6.900 0.000 9.600 2.000 7.000 0.000 9.000 18.600
32. Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Anežka Pukyšová 2.700 6.550 0.000 9.250 1.800 6.500 0.000 8.300 17.550
33. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 6.450 0.000 8.450 2.000 6.750 0.000 8.750 17.200
34. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 3.200 5.200 0.000 8.400 2.500 6.200 0.100 8.600 17.000
35. Pelle Szolanzs 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 2.500 5.250 0.000 7.750 2.200 6.350 0.000 8.550 16.300
36. Kambur Zarja 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 2.400 5.550 0.000 7.950 1.600 7.200 0.500 8.300 16.250
37. Blockx Flore Anne 2001 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.000 5.800 0.000 7.800 1.400 7.100 0.500 8.000 15.800
38. Novak Lucija 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 3.200 5.400 0.000 8.600 1.700 5.400 0.500 6.600 15.200
39. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.600 5.200 0.000 6.800 1.900 6.300 0.000 8.200 15.000
40. Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 1.800 7.450 0.000 9.250 1.400 4.800 0.500 5.700 14.950
40. Faienza Adelina 2002 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 1.500 5.650 0.300 6.850 1.500 6.600 0.000 8.100 14.950
42. Pszczolková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 1.000 4.900 0.000 5.900 2.400 6.500 0.000 8.900 14.800
43. Hannard Marie 2005 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 2.000 5.000 0.000 7.000 1.300 5.500 0.500 6.300 13.300
44. Kubíková Rozálie 2005 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 1.300 0.000 1.300 0.000 1.900 6.750 0.000 8.650 8.650

zpět na detail závodu