Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál E. Bosákové

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Slovan Praha
Stáhnout výsledky

Kvalifikace pro finále

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina Celkem
1. Hribar Pia 2001 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 12.100
2. Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná 0.000 0.000 0.000 12.000
3. Zakovšek Tia Pavlin 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 11.550
4. Kocková Vanessa 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 11.500
5. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 0.000 0.000 0.000 11.300
6. Jirků Aneta 2000 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 0.000 0.000 0.000 11.000
7. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 10.900
8. Návratová Zuzana 2005 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 0.000 0.000 0.000 10.700
9. Komič Leontina Kečan 2005 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 10.650
10. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 0.000 0.000 0.000 10.600
11. Porenta Pia 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 10.600
12. Milanko Mina 2006 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 10.350
13. Gronychová Neli 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 0.000 0.000 0.000 10.300
14. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 0.000 0.000 0.000 10.150
14. Sztaraszta Zita 2006 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 0.000 0.000 0.000 10.150
16. Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Lisá, Kacálková 0.000 0.000 0.000 10.000
17. Dufková Markéta 2005 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 9.900
18. Trobiš Veronika 2002 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 9.800
19. Vaupotič Zala 2003 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 9.700
20. Thyssen Morgane 2003 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 9.650
21. Marková Julie 2005 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 0.000 0.000 0.000 9.600
21. Zabukovec Judita 2001 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 9.600
21. Fekete Szófia 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 0.000 0.000 0.000 9.600
24. Kočí Tereza 2007 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 0.000 0.000 0.000 9.500
25. Tajhmajster Elena 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 9.450
26. Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Miškovic 0.000 0.000 0.000 9.400
27. Švejkovská Barbora 2007 TJ Šumperk Adriana a Dalibor Gacho 0.000 0.000 0.000 9.250
27. Fricová Monika 2002 Slovan Praha Svatava Lagronová, Pavla Nováková, Eliška Bažantová 0.000 0.000 0.000 9.250
27. Šérová Eliška 2005 TJ Šumperk Anežka Pukyšová 0.000 0.000 0.000 9.250
30. Gerliz Selina 2002 TC-72 Leverkusen Dieter Schulz 0.000 0.000 0.000 9.200
31. Jenko Vesna 2003 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 8.850
32. Novak Lucija 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 8.600
32. Stres Luna Pestotnik 2006 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 8.600
34. Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 8.450
34. Šarlija Maruša 2003 GD Zelena jama Ljubljana Adela Šajn, Andrej Mavrič,Bernarda Mavrič 0.000 0.000 0.000 8.450
36. Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 8.400
37. Kambur Zarja 2004 ŠD GIB Šiška Ljubljana Ina Oblak, Katarina Bolkovič, Aljoša Žnidarič 0.000 0.000 0.000 7.950
38. Blockx Flore Anne 2001 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 7.800
39. Pelle Szolanzs 2007 Postás-Matáv SE. Budapest Tünde Kovács, Attila Rácz 0.000 0.000 0.000 7.750
40. Hannard Marie 2005 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 7.000
41. Faienza Adelina 2002 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 6.850
42. Hallut Aline 2006 Club de gymnastique Nivellois Muriel Gridelet, Elodie Williame, Nicolas Clarinval, Raphael 0.000 0.000 0.000 6.800
43. Pszczolková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 0.000 0.000 0.000 5.900

zpět na detail závodu