Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál J. Palacha

 21.1.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Všetaty
Stáhnout výsledky

II. kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Řezníková Kristýna 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.300 0.000 11.800 2.500 9.200 0.000 11.700 23.500
2. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 9.000 0.000 11.500 2.500 9.450 0.000 11.950 23.450
3. Korbelová Adéla 2010 SG Všetaty Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.700 0.000 11.200 2.500 9.050 0.000 11.550 22.750
4. Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.300 0.000 10.800 2.500 9.350 0.000 11.850 22.650
5. Wandruschka Jessica 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.400 0.000 10.900 2.500 9.200 0.000 11.700 22.600
6. Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.200 0.000 10.700 2.500 9.050 0.000 11.550 22.250
7. Semelková Denisa 2010 SG Všetaty Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 8.250 0.000 10.750 22.150
8. Králová Anežka 2010 SG Všetaty Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.900 0.000 11.400 2.500 8.200 0.000 10.700 22.100
9. Stupková Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.400 0.000 10.900 21.900
10. Procházková Elen 2010 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 8.700 0.000 11.200 21.700
11. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 8.700 0.000 11.200 21.400
12. Hajleková Kateřina 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.300 0.000 10.800 2.500 8.050 0.000 10.550 21.350
13. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.900 0.000 10.400 2.500 8.350 0.000 10.850 21.250
14. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.100 0.000 9.600 2.500 8.750 0.000 11.250 20.850
15. Zichová Tereza 2010 TJ Jičín 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 8.000 0.000 10.500 2.500 7.800 0.000 10.300 20.800
16. Landauerová Veronika 2010 TJ Sokol Příbram Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.400 0.000 9.900 2.500 8.100 0.000 10.600 20.500
17. Warausová Mariana 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.300 0.000 9.300 2.500 8.600 0.000 11.100 20.400
18. Laštovková Sofie 2010 TJ Sokol Příbram Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.500 0.000 10.000 2.500 7.650 0.000 10.150 20.150
19. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 7.300 0.000 9.800 20.000
20. Ptáčková Anna 2010 TJ Sokol Příbram Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.200 0.000 9.700 2.500 7.600 0.000 10.100 19.800
21. Zoulová Aneta 2010 SG Všetaty Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.700 0.000 10.200 2.500 7.000 0.000 9.500 19.700
22. Škorpilová Julie 2010 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.500 0.000 9.000 2.500 8.200 0.000 10.700 19.700
23. Benová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.600 0.000 10.100 2.500 6.500 0.000 9.000 19.100
24. Kantorová Zuzana 2010 TJ Sokol Příbram Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.500 0.000 9.000 2.500 7.350 0.000 9.850 18.850
25. Semelková Nikola 2010 SG Všetaty Kolektiv trenérů 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.600 0.000 8.600 2.500 7.700 0.000 10.200 18.800
26. Kropáčková Veronika 2010 TJ Sokol Příbram Blehová, Šimůnková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.700 0.000 9.200 2.500 6.800 0.000 9.300 18.500
27. Landauerová Stela 2010 TJ Sokol Příbram Pohludková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.100 0.000 8.600 2.000 7.100 0.000 9.100 17.700

zpět na detail závodu