Na hlavní obsah

Sofie Pluhařová


Ročník:2010
Město:Praha 8
Trenér:Stejskalová, Bártová, Nosková

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 17.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 23.
23.10.2021 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 1.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A (žákyně A) 7.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS3 A 8.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 4.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A OPEN 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga - jednotlivkyně 25.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 14.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 7.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 3.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 2.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 3.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS3A 20.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 6.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS3A 17.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 2.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 3.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 3.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 13.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 1.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS2 A 36.
9.6.2018 SGŽ Kvalifikační závod - VS2A SGZ VS2A - starší žákyně 5.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 2.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS2A 16.
26.11.2017 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 2. kategorie - žákyně 1.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 2.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 1.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 1.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 1.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně VS1 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně VS1 1.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ II. kategorie 6.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 2.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 1.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ základní stupeň - mini 1.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2009 a ml. 15.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny