Česká gymnastická federace

Menu

Akce

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

Reklama

Kristýna Řezníková

Ročník:2010
Město:Praha 10
Trenér:Stejskalová, Bártová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 1.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 7.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 4.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 22.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 5.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 2.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 58.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 67.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 5.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 11.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 5.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 7.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 3.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 27.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 6.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 13.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 6.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 4.
21.4.2018 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 4.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 13.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 10.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 10.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ Základní stupeň 2.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI A 5.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ II. kategorie 9.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 8.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 7.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 18.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čerťata 7.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2009 a ml. 16.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři