Na hlavní obsah

Mariana Stupková


Ročník:2010
Město:Praha 10
Trenér:Stejskalová, Bártová
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 5.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 1.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - jednotlivkyně 12.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně - družstva 4.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 15.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 6.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 2.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čertice jedn. 7.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čertice 4.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ VS2A 48.
19.5.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 19.
11.5.2019 SGŽ Kvalifikační závod MČR a Nominační závod MSJ & EYOF SGZ VS2A 55.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A 4.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS2A - OPEN 10.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 6.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 23.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 5.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Mladší žákyně-družstva 7.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ mladší žákyně-jednotlivkyně 35.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 20.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A 14.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1A - kvalifikace 10.
21.4.2018 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 12.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 46.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 1.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 12.
8.10.2017 SGŽ Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2010-2011 20.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata - jedn. 5.
24.6.2017 SGŽ Čerti s andělem SGZ Čerťata 2.
23.4.2017 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ Základní stupeň 9.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI A 5.
21.1.2017 SGŽ Memoriál J. Palacha SGZ II. kategorie 8.
27.11.2016 Klokánkova kapsa SGZ 3. kategorie - žákyně 7.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 5.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2009 a ml. 27.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny