Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m.Prahy

 8.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Rostam pour Asl Yasmine 2008 SK Hradčany Svobodová 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.550 0.000 14.550 58.300
2. Dagan Sophie Anna 2010 TJ Sokol Horní Počernice Brabencová, Stankovičová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 8.850 0.000 14.850 57.850
3. Vališová Luisa 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 8.650 0.000 14.650 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 8.150 0.000 14.150 56.950
4. Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 8.150 0.000 14.150 56.800
5. Doležalová Amálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.450 0.000 13.450 56.700
6. Weisová Tereza 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 7.950 0.000 13.950 56.650
7. Schmidtová Sára 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 6.000 8.000 0.000 14.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 8.300 0.000 14.300 56.300
8. Albrechtová Stela 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kudličková 6.000 8.700 0.000 14.700 5.000 8.200 0.000 13.200 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 8.550 0.000 14.550 56.150
9. Hlavsa Natálie 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 6.350 0.000 12.350 55.100
10. Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 5.850 0.000 11.850 6.000 8.000 0.000 14.000 54.900
11. Švejnohová Linda 2008 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 6.150 0.000 12.150 6.000 7.650 0.000 13.650 54.000
12. Kratochvílová Aneta 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.200 0.000 14.200 5.000 7.950 0.000 12.950 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.550 0.000 13.550 53.650
13. Borovanská Emili 2010 TJ Sokol Kampa Stejskalová P.+V. 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 8.450 0.000 14.450 5.500 6.550 0.000 12.050 6.000 7.000 0.000 13.000 53.600
14. Kotláriková Ester 2009 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenérů 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.450 0.000 12.450 53.250
15. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 7.750 0.000 13.750 53.200
16. Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 6.000 6.900 0.000 12.900 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 7.300 0.000 13.300 53.150
17. Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.350 0.000 13.350 52.850
18. Schwarzová Pavlína 2010 TJ Sokol Praha - Dejvice I kolektiv trenéru 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 6.450 0.000 12.450 5.700 6.200 0.000 11.900 51.950
19. Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 6.800 0.000 12.800 6.000 6.400 0.000 12.400 51.400
20. Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 6.000 6.700 0.000 12.700 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 6.000 0.000 12.000 6.000 7.150 0.000 13.150 50.900
21. Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljicová 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 8.450 0.000 14.450 4.500 5.750 0.000 10.250 6.000 6.750 0.000 12.750 50.850

zpět na detail závodu