Na hlavní obsah

Emili Borovanská


Ročník:2010
Město:Praha
Trenér:Stejskalová, Bártová, Nosková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
18.5.-19.5.2024 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS5A - juniorky 13.
4.5.2024 Memoriál Miroslava Kojdeckého SGZ Juniorky a ženy 11.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 7.
2.12.-3.12.2023 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 34.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 16.
17.11.2023 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ II. LIGA 4.
4.11.2023 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 15.
2.6.-4.6.2023 SG Mistrovství ČR MT SGZ VS4A (kadetky) 41.
28.5.2023 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 A 4.
20.5.2023 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS4A 21.
16.4.2023 Memoriál Evy Bosákové SGZ Elitní - juniorky 16.
21.1.2023 Duo Gym Cup - gymnastická dvojčata SGZ Starší I 8.
26.11.2022 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Starší žákyně 23.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 5.
17.11.2022 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 14.
22.10.2022 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ Starší žákyně 5.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 34.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3 A 10.
29.5.2022 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS3A OPEN 12.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 25.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 22.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA 3.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ IV. LIGA - jednotlivkyně 9.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS4 B (žákyně B) 25.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 B 2.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga - jednotlivkyně 8.
23.11.2019 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ IV. liga 1.
9.11.2019 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 30.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. JEDNOTL. 11.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ MLADŠÍ ŽÁKYNĚ I. DRUŽSTVA 1.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čertice jedn. 15.
15.6.2019 Čerti s andělem SGZ Čertice 4.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B 11.
28.4.2019 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS1B - OPEN 12.
19.1.2019 SGŽ Memoriál Jana Palacha SGZ IV. kategorie 22.
24.11.2018 SGŽ Klokánkova kapsa SGZ 1. kategorie 14.
13.5.2018 SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ VS0A 5.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga - jednotlivkyně 65.
25.11.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ V. liga 3.
11.11.2017 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 30.
8.10.2017 SGŽ Přebor hl.m.Prahy SGZ Základní stupeň 13.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie I 21.
9.10.2016 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie I. nar. 2010 a ml. 26.
Datum Závod
26.5.2024 Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň
31.5.-2.6.2024 SG Mistrovství ČR MT