Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

 18.11.2017
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

III. liga - Mladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Slovan Jindřichův Hradec D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov 6.000 8.900 0.000 14.900 2.300 8.450 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 25.650
  Holická Anna 2009 TJ Slovan J. Hradec 6.000 9.650 0.000 15.650 3.500 8.300 0.000 11.800 3.500 9.150 0.000 12.650 4.100 8.600 0.000 12.700 52.800
  Špačková Bára 2009 TJ Slovan J. Hradec 0.000 0.000 0.000 0.000 2.300 8.900 0.000 11.200 3.200 7.650 0.000 10.850 3.000 8.000 0.000 11.000 33.050
  Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J. Hradec 6.000 8.600 0.000 14.600 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 7.150 0.000 10.150 3.200 7.950 0.000 11.150 35.900
  Dvořáková Anna 2009 TJ Slovan J. Hradec 6.000 9.000 0.000 15.000 1.800 8.700 2.000 8.500 3.200 8.450 0.000 11.650 3.000 8.150 0.000 11.150 46.300
  celkem 45.550 33.750 35.150 35.000 149.450
2 Merkur České Budějovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bucharová Tereza 2009 Merkur Č. Budějovice 6.000 8.825 0.000 14.825 4.000 7.500 0.000 11.500 3.600 6.550 0.000 10.150 3.900 7.400 0.000 11.300 47.775
  Štojdlová Sofie 2009 Merkur Č. Budějovice 6.000 9.225 0.000 15.225 5.600 7.100 0.000 12.700 3.700 6.900 0.000 10.600 3.900 8.300 0.000 12.200 50.725
  Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.L. 6.000 8.000 0.000 14.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.450 0.000 10.550 24.550
  Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny 0.000 0.000 0.000 0.000 1.700 7.450 2.000 7.150 3.000 8.050 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 18.200
  Horáčková Adéla 2009 Merkur Č. Budějovice 6.000 8.600 0.000 14.600 4.000 7.150 0.000 11.150 3.600 6.450 0.000 10.050 3.800 7.500 0.000 11.300 47.100
  celkem 44.650 35.350 31.800 34.800 146.600
3 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Švaříčková Markéta 2009 TJ Sokol Bedřichov 6.000 7.950 0.000 13.950 2.300 8.850 0.000 11.150 3.200 8.250 0.000 11.450 3.100 7.650 0.000 10.750 47.300
  Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 8.500 0.000 14.500 2.300 8.000 0.000 10.300 3.200 7.850 0.000 11.050 2.900 8.150 0.000 11.050 46.900
  Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 8.300 0.000 14.300 3.900 7.000 0.000 10.900 3.600 6.650 0.000 10.250 3.000 8.500 0.000 11.500 46.950
  Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 9.000 0.000 15.000 2.300 8.150 0.000 10.450 3.800 8.050 0.000 11.850 3.400 8.400 0.000 11.800 49.100
  celkem 43.800 32.500 34.350 34.350 145.000
4 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Jelínková Jasmina 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 8.050 0.000 14.050 2.300 7.550 0.000 9.850 3.200 6.600 0.000 9.800 3.200 6.600 0.000 9.800 43.500
  Bártová Eliška 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 7.400 0.000 13.400 1.700 7.500 2.000 7.200 3.200 7.350 0.000 10.550 2.900 6.250 0.000 9.150 40.300
  Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 6.300 0.000 12.300 2.300 7.950 0.000 10.250 3.400 7.400 0.000 10.800 2.900 8.350 0.000 11.250 44.600
  Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS S. Ústí 6.000 8.050 0.000 14.050 2.300 8.550 0.000 10.850 3.200 4.500 0.000 7.700 3.100 6.100 0.000 9.200 41.800
  celkem 41.500 30.950 31.150 30.250 133.850

zpět na detail závodu