Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017

 22.4.2017
 pořadatel: Trhové Sviny
Stáhnout výsledky

Starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.650 0.000 14.650 7.900 6.500 0.000 14.400 8.000 8.750 0.000 16.750 60.600
2. Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 7.750 0.000 13.750 7.300 8.200 0.000 15.500 7.500 8.650 0.000 16.150 60.100
3. Šuplerová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.700 0.000 14.700 6.500 7.600 0.000 14.100 7.700 7.800 0.000 15.500 7.300 8.000 0.000 15.300 59.600
4. Kaliničová Anna 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.200 0.000 14.200 7.000 7.650 0.000 14.650 7.400 8.050 0.000 15.450 7.500 7.800 0.000 15.300 59.600
5. Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.500 7.200 0.000 13.700 7.100 8.200 0.000 15.300 7.500 8.300 0.000 15.800 59.000
6. Cikrlová Romana 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.000 0.000 14.000 6.500 6.950 0.000 13.450 7.000 7.700 0.000 14.700 8.000 8.350 0.000 16.350 58.500
7. Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 7.900 0.000 13.900 7.000 7.250 0.000 14.250 7.500 6.850 0.000 14.350 7.500 7.650 0.000 15.150 57.650
8. Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 8.200 0.000 14.200 4.200 7.900 0.000 12.100 8.000 7.500 0.000 15.500 8.000 7.800 0.000 15.800 57.600
9. Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.400 0.000 14.400 6.500 8.100 0.000 14.600 5.300 7.900 0.000 13.200 7.500 7.900 0.000 15.400 57.600
10. Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 7.800 0.000 12.000 8.200 7.900 0.000 16.100 7.500 8.150 0.000 15.650 57.450
11. Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká, Pánková 6.000 7.800 0.000 13.800 7.000 7.050 0.000 14.050 7.000 7.650 0.000 14.650 7.000 7.900 0.000 14.900 57.400
12. Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 8.400 0.000 14.400 5.400 8.300 0.000 13.700 6.700 6.200 0.000 12.900 7.500 7.900 0.000 15.400 56.400
13. Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová 6.000 7.300 0.000 13.300 6.400 6.550 0.000 12.950 6.200 7.350 0.000 13.550 7.500 7.900 0.000 15.400 55.200
14. Bočková Viktorie 2007 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 8.400 0.000 14.400 4.200 6.650 0.000 10.850 7.300 7.200 0.000 14.500 6.300 7.900 0.000 14.200 53.950
15. Mravcová Magdaléna 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.300 0.000 14.300 4.200 7.800 0.000 12.000 6.900 6.200 0.000 13.100 7.500 6.950 0.000 14.450 53.850
16. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová 6.000 7.500 0.000 13.500 4.200 7.350 0.000 11.550 6.000 6.850 0.000 12.850 7.000 7.200 0.000 14.200 52.100
17. Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková 6.000 7.800 0.000 13.800 4.200 7.050 0.000 11.250 6.900 5.100 0.000 12.000 6.400 7.400 0.000 13.800 50.850
18. Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 6.000 8.000 0.000 14.000 4.200 7.200 0.000 11.400 5.500 6.250 0.000 11.750 6.800 6.550 0.000 13.350 50.500
19. Mařanová Melanie 2008 T.J. Sokol Brno I Blatecká 6.000 6.800 0.000 12.800 3.600 6.600 0.000 10.200 6.200 6.900 0.000 13.100 6.800 7.500 0.000 14.300 50.400
20. Helmová Patricie 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů 6.000 7.700 0.000 13.700 4.200 5.950 0.000 10.150 6.500 4.400 0.000 10.900 5.000 6.950 0.000 11.950 46.700

zpět na detail závodu