Na hlavní obsah

Anna Sytenská


Ročník:2008
Město:Praha 3
Trenér:Novotná
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Kampa (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 4.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 5.
27.11.2021 SGŽ Finále Přeboru ČOS SGZ Juniorky 4.
21.11.2021 SGŽ Přebor hl. m. Prahy družstev SGZ I. LIGA - jednotlivkyně 1.
24.10.2021 Kvalifikace na OHC SGZ juniorky VS5A 20.
25.9.2021 SGŽ Mistrovství ČR VS4A SGZ VS4A - kadetky 15.
19.9.2021 SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň SGZ VS4 A 2.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga 6.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ I. liga - jednotlivkyně 23.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 1.
12.10.2019 SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy SGZ STARŠÍ ŽÁKYNĚ 1.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS3A (žákyně A) 13.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Kvalifikace pro finále 26.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 27.
13.4.2019 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Žákyně 13.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga - jednotlivkyně 69.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ II. liga 9.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga 2.
25.11.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ II. liga - jednotlivkyně 7.
11.11.2018 SGŽ přebor ČOS - Finále SGZ Starší žákyně 23.
10.11.2018 SGŽ Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 7.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS3A (žákyně A) 11.
27.5.2018 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ VS3A 6.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ VS3A 9.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 4.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Mladší žákyně 27.
17.6.-18.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR (VS) SGZ Starší žákyně 24.
28.5.2017 SGŽ Přebor hl.m. Prahy SGZ starší žákyně VS2 11.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ starší žákyně 33.
14.5.2017 SGŽ Kvalifikační závod MČR SGZ starší žákyně 18.
22.4.2017 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2017 SGZ Starší žákyně 9.
8.4.2017 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Evičky 6.
22.1.2017 Gymnastická dvojčata - DUO GYM CUP SGZ MIMI +A 2.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně - jednotlivkyně 8.
26.11.2016 Přebor hl.m. Prahy družstev žen SGZ mladší žákyně 2.
12.11.2016 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie II 10.
25.6.2016 Čerti s andělem SGZ Čertice 4.
29.5.2016 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně 6.
22.5.2016 Oblastní přebor hl.m. Prahy SGZ mladší žákyně 4.
18.10.2015 Závod gymnastických nadějí SGZ Kategorie II. nar. 2008-2009 11.
24.5.2015 Přebor Prahy jednotlivkyň SGZ mladší žákyně VS1 36.
3.5.2015 Oblastní přebor Prahy SGZ mladší žákyně VS1 51.
Žádné přihlášky nebyly nalezeny