Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Putovní Váza Horních Počernic

 21.6.2015
 pořadatel: TJ Sokol Horní Počernice
Stáhnout výsledky

starší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 9.150 0.000 11.550 3.100 8.633 0.000 11.733 3.800 8.400 0.000 12.200 3.500 7.400 0.000 10.900 46.383
2. Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 9.600 0.000 12.000 3.100 7.733 0.000 10.833 3.700 7.800 0.000 11.500 4.000 7.967 0.000 11.967 46.300
3. Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček 2.400 9.600 0.000 12.000 3.100 8.067 0.000 11.167 3.300 8.400 0.000 11.700 3.600 7.067 0.000 10.667 45.534
4. Králová Natálie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 9.150 0.000 11.550 3.200 8.233 0.000 11.433 3.500 7.750 0.000 11.250 3.600 6.467 0.000 10.067 44.300
5. Kozáková Barbora 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 8.600 0.000 11.600 3.000 7.833 0.000 10.833 4.000 6.950 0.000 10.950 3.600 7.167 0.000 10.767 44.150
6. Kubušová Denisa 2003 TJ Sokol Horní Počernice Rosendorf 2.400 9.450 0.000 11.850 2.400 7.767 0.000 10.167 3.600 7.100 0.000 10.700 3.500 7.433 0.100 10.833 43.550
7. Skleničková Julie 2005 GK Vítkovice Prutkayová 2.400 8.500 0.000 10.900 2.300 7.300 0.000 9.600 3.500 8.200 0.000 11.700 3.600 7.567 0.000 11.167 43.367
8. Němečková Adéla 2003 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 3.000 7.750 0.000 10.750 3.200 7.867 0.000 11.067 3.600 7.650 0.000 11.250 3.400 6.400 0.000 9.800 42.867
9. Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová 2.400 8.550 0.000 10.950 2.000 7.667 0.000 9.667 3.500 7.600 0.000 11.100 3.100 7.933 0.000 11.033 42.750
10. Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Formanová, Muhr 2.400 9.550 0.000 11.950 2.300 7.700 0.000 10.000 3.400 7.050 0.000 10.450 3.700 6.600 0.000 10.300 42.700
10. Rožánková Žofie 2003 TJ Sokol Kolín Rožánek 2.400 9.600 0.000 12.000 3.200 7.133 0.000 10.333 3.300 7.300 0.000 10.600 3.500 6.567 0.300 9.767 42.700
12. Raschová Klára 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková 2.400 9.050 0.000 11.450 2.400 7.800 0.000 10.200 3.400 6.950 0.000 10.350 3.400 7.167 0.000 10.567 42.567
13. Benešová Klára 2004 TJ Sokol Kolín 2.400 8.850 0.000 11.250 2.600 7.567 0.000 10.167 3.700 7.050 0.000 10.750 3.700 6.267 0.000 9.967 42.134
14. Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 7.800 0.000 10.200 2.600 7.500 0.000 10.100 3.600 7.600 0.000 11.200 3.800 6.400 0.000 10.200 41.700
15. Kalinová Adéla 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 8.400 0.000 10.800 2.300 7.567 0.000 9.867 3.400 7.300 0.000 10.700 3.300 6.900 0.000 10.200 41.567
16. Králová Anna 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Pinkavová 2.400 8.300 0.000 10.700 2.000 7.233 0.000 9.233 3.300 7.350 0.000 10.650 3.300 7.567 0.000 10.867 41.450
17. Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 2.400 8.600 0.000 11.000 2.300 7.333 0.000 9.633 3.300 7.550 0.000 10.850 3.500 6.300 0.000 9.800 41.283
18. Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.400 7.950 0.000 10.350 2.300 7.700 0.000 10.000 3.500 7.350 0.000 10.850 3.300 6.533 0.000 9.833 41.033
19. Fialová Markéta 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 2.400 7.550 0.000 9.950 2.900 7.900 0.000 10.800 3.500 6.950 0.000 10.450 3.700 5.600 0.000 9.300 40.500
20. Veselá Ema 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto 2.400 8.550 0.000 10.950 2.500 7.367 0.000 9.867 3.600 6.400 0.000 10.000 3.500 6.067 0.000 9.567 40.384
21. Hejkrlíková Adéla 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto Macháčková 2.400 8.650 0.000 11.050 2.900 7.000 0.000 9.900 3.500 6.400 0.000 9.900 3.700 5.267 0.000 8.967 39.817
22. Pechová Barbora 2004 TJ Sokol Kolín 2.400 9.300 0.000 11.700 2.000 7.533 0.000 9.533 3.400 5.850 0.000 9.250 3.400 5.233 0.000 8.633 39.116
23. Josefyová Valentýna 2004 TJ Sokol Vysoké Mýto 2.400 8.100 0.000 10.500 1.800 6.467 0.000 8.267 3.500 7.050 0.000 10.550 3.300 6.300 0.000 9.600 38.917
24. Gábová Natálie 2004 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 2.800 8.000 0.000 10.800 2.400 6.833 0.000 9.233 3.300 5.350 0.000 8.650 3.000 6.000 0.000 9.000 37.683
25. Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 7.800 0.000 10.200 2.000 6.300 0.000 8.300 3.400 6.100 0.000 9.500 3.300 6.367 0.000 9.667 37.667
26. Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Kadlecová, Rosendorfová 2.400 7.150 0.000 9.550 2.000 6.233 0.000 8.233 3.400 6.550 0.000 9.950 3.100 6.400 0.000 9.500 37.233
27. Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Formanová, Muhr 2.400 7.850 0.000 10.250 1.000 7.000 1.000 7.000 3.200 6.200 0.000 9.400 2.200 7.167 0.000 9.367 36.017
28. Sturgis Nicole 2003 Chotěboř 2.400 8.400 0.000 10.800 1.500 6.833 3.000 5.333 1.900 6.750 4.000 4.650 2.800 6.067 0.000 8.867 29.650

zpět na detail závodu