Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

Reklama

Kalendář akcí

26.7.2019 - 26.1.2020

 
24.1.-26.1.2020SGM, SGZSG školení trenérů II.a III.třídy 2.část
17.1.-19.1.2020SGM, SGZSG školení trenérů II.a III.třídy 1.část
21.12.2019SGM, SGZVánoční závod
15.12.2019SGMPředvánoční pohár - Sokol Plzeň 1
14.12.2019SGM, SGZKrumlovský zvoneček
13.12.-15.12.2019SGMSGM Vánoční závod
7.12.2019SGMSGM - Extraliga
1.12.2019SGMSGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH
30.11.2019SGM, SGZSG Sokol Grand Prix de Gymnastique
29.11.2019SGM, SGZPřebory města Znojma
28.11.-30.11.2019SGM, SGZSG Závod Olympijských nadějí
24.11.2019SGM, SGZPřebor Olomouckého kraje
23.11.2019SGMSGM Future Cup
23.11.2019SGMPřebor Jihomoravského kraje
22.11.-23.11.2019SGM, SGZInternational Tournament Daniel D´Amato
22.11.2019SGMSGM Přebor hl.m. Prahy
21.11.-24.11.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Cottbuss
20.11.2019SGM, SGZ, SPLPřebory města Znojma
17.11.2019SGMPřebor Moravskoslezského kraje VS
17.11.2019SGMPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
17.11.2019SGMSGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
16.11.-17.11.2019SGM, SGZSG Memoriál J. Gajdoše
16.11.2019SGMSGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje
16.11.2019SGMSGM Mezinárodní Veteraniáda
16.11.2019SGM, SGZZlínský sněhulák
16.11.2019SGM, SGZSG Poberounský dvojboj
9.11.2019SGMPřebor Zlínského kraje
7.11.2019SGMSGM Přebor Středočeského kraje VS 2019
4.11.-8.11.2019SGM, SGZ, SPLGymnastické hrátky
2.11.-3.11.2019SGMSGM Memoriál R. Pauly a O. Šišky
2.11.2019SGM, SGZSG Chebská bradla
26.10.-27.10.2019SGMSGM Grand-Prix J. Matuchy
20.10.2019SGMSGM Memoriál K. Hartiga
19.10.2019SGMSGM Memoriál V. Somolíka
12.10.2019SGM, SGZSG Závod přípravek
11.10.-8.12.2019SGM, SGZSG Školení trenérů II. a III. třídy
4.10.-13.10.2019SGM, SGZSG MISTROVSTVÍ SVĚTA
19.9.-22.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP GIUAMARES
14.9.-15.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Paris
6.9.-8.9.2019SGM, SGZSGM, SGŽ - SP Szombathely
21.7.-27.7.2019SGM, SGZSG EYOF - Evropský olympijský festival mládeže

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři