Česká gymnastická federace

Akce

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup - ZRUŠENO

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

29.11.2020 SGZ

SGŽ Finále Přeboru ČOS - ZRUŠENO

29.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4) - ZRUŠENO

29.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR družstev - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

Czech Elite / Masters / Finále nejlepších - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ZRUŠENO

6.12.2020 TG

Mikulášský Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

9.12.2020 - 13.12.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů

12.12.2020 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O - s politováním zrušeno

12.12.2020 SGZ

Memoriál P. Kouby

12.12.2020 SPL

Mistrovství ČR

12.12.2020 SGZ

Gymnastické naděje

12.12.2020 AG

AKR Mistrovství ČR

12.12.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

12.12.2020 - 13.12.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.13

13.12.2020 SGZ

Klokánkova kapsa

13.12.2020 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

13.12.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové

13.12.2020 SGZ

SGŽ Župní závod J. Šplíchala

17.12.2020 - 20.12.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen

19.12.2020 SGM, SGZ

Vánoční Závod

Reklama

Kalendář akcí

14.11.-18.11.2019

 
11.10.-8.12.2019SGM, SGZSG Školení trenérů II. a III. třídy
14.11.-17.11.2019 Kongres UEG
16.11.2019SGZSGŽ Mikulášský pohár
16.11.2019SGZPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
16.11.2019SGMSGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje
16.11.2019SGMSGM Mezinárodní Veteraniáda
16.11.2019VGVG Přehlídka pódiových skladeb
16.11.2019SGM, SGZZlínský sněhulák
16.11.2019TGTG Blue Cup TVT Motion
16.11.2019TGTG Baby TeamGym
16.11.2019SGM, SGZSG Poberounský dvojboj
16.11.2019SGZSGŽ Přebor Středočeského kraje
16.11.-17.11.2019AEAER Pohár Federací - 4. kolo
16.11.-17.11.2019SGM, SGZSG Memoriál J. Gajdoše
16.11.-17.11.2019TGTG Reprezentační sraz č.2
17.11.2019SGMPřebor Moravskoslezského kraje VS
17.11.2019SGMPřebor Plzeňského a Karlovarského kraje
17.11.2019SGMSGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny
17.11.2019TGzávod „Á HOP“

Termínová listina (pdf)
Termínová listina (xls)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři