Česká gymnastická federace

Akce

11.7.2020 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ODLOŽENO

12.7.2020 - 16.7.2020 VG

EUROGYM - ODLOŽENO

12.7.2020 - 18.7.2020 AE

Tréninkový kemp UEG

24.7.2020 - 9.8.2020 SGM, SGZ

Olympijské hry - ODLOŽENO

31.7.2020 - 1.8.2020 TR

TRA Olympijské hry - ODLOŽENO

1.8.2020 - 7.8.2020 AG

Tréninkový kemp UEG - ZRUŠENO

Reklama

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika žen
 23.11.2019
 pořadatel: Veselí nad Lužnicí
 adresa: sportovní hala ve Veselí nad Lužnicí, ulice Sokolská 651
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2019
 elektronické výsledky
KP družstev

Seznam přihlášek

VI. liga (VS0-ZP ČGF) (2012 - 2011)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Ježková Tereza 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
2 Merkur České Budějovice, z.s. Kornatovská Lada 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
3 Merkur České Budějovice, z.s. Lukšová Tereza 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
4 Merkur České Budějovice, z.s. Matoušová Magdaléna 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
5 Merkur České Budějovice, z.s. Nováková Isabela 2012 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
6 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
7 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Zubašku Nikoleta 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
8 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
9 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Krejčí Marie 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.
12 TJ Nová Včelnice, z.s. Dvořáková Klára 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
13 TJ Nová Včelnice, z.s. Másílková Zuzana 2012 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Němcová
14 TJ Nová Včelnice, z.s. Němcová Nicol 2011 TJ Nová Včelnice Němcová,Vaněčková
15 TJ Nová Včelnice, z.s. Ouhelová Šárka 2011 TJ Nová Včelnice Němcová,Vaněčková
16 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Fiedlerová Enola 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
17 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
18 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Kopelentová Karolína 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
19 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Parmová, Jírová
20 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
21 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
22 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Zemanová Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
23 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Davidová Ema 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Smoleňová Kateřina
24 TJ Šumavan Vimperk z.s. Medková Aneta 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
25 TJ Šumavan Vimperk z.s. Klasová Anastázie 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
26 TJ Šumavan Vimperk z.s. Hermanová Michaela 2011 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková
27 TJ Šumavan Vimperk z.s. Jakšová Šarlota 2012 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

V. liga (podzim ZP ČGF) (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Černá Kateřina 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Merkur České Budějovice, z.s. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Merkur České Budějovice, z.s. Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Merkur České Budějovice, z.s. Štěpková Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Merkur České Budějovice, z.s. Vanišová Eliška 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Merkur České Budějovice, z.s. B Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
7 Merkur České Budějovice, z.s. B Farková Lucie 2011 Merkur ČB Fišerová, Pučejdlová
8 Merkur České Budějovice, z.s. B Hanzalová Elisabeta 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
9 Merkur České Budějovice, z.s. B Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
10 Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
11 Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
12 Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
13 Sportovní gymnastika Pelhřimov z.s. Skoková Nela 2011 SG Pelhřimov Svobodovi
14 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
16 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
17 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
18 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
19 TJ Nová Včelnice, z.s. Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
20 TJ Nová Včelnice, z.s. Přibylová Veronika 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
21 TJ Nová Včelnice, z.s. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Kolář,Dvořák
22 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
23 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková, Havelková
24 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
25 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková

IV. liga (podzim ZP ČGF) (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Merkur České Budějovice, z.s. Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Merkur České Budějovice, z.s. Štojdlová Sofie 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Merkur České Budějovice, z.s. Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
6 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
7 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
8 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová

III. liga (juniorky C) (2010 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Šrámková Barbora 2008 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
2 Merkur České Budějovice, z.s. Fišerová Johana 2009 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Merkur České Budějovice, z.s. Hýblová Kristýna 2006 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Merkur České Budějovice, z.s. Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Svobodovi
11 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Hájková Kristýna 2007 SG Pelhřimov Svobodovi
12 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I.
13 TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s. Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Novotná I.
14 TJ Nová Včelnice, z.s. Pechová Kateřina 2005 SG Pelhřimov Svoboda
15 TJ Nová Včelnice, z.s. Dvořáková Berenika 2008 TJ Nová Včelnice Kubaláková,Blechová
16 TJ Nová Včelnice, z.s. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář,Blechová
17 TJ Nová Včelnice, z.s. Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Blechová
18 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodovi
19 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Kupková Linda 2008 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
20 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
21 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
22 TJ Slovan J.Hradec, z.s. Vendlová Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
23 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
24 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
25 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Přibylová Aneta 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
26 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
27 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Kollarová Aneta 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
28 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. Kučerová Eliška 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
29 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Furioso Dana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
30 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
31 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
32 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Ondrášková Štěpánka 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
33 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Vondrášková Lenka 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
34 TJ Spartak Trhové Sviny z.s. B Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
35 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
36 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. Pištěková Adéla 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
37 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
38 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
39 TJ Šumavan Vimperk z.s. I. Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
40 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
41 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
42 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. Košnarová Adriana 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
43 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
44 TJ Šumavan Vimperk z.s. II. Ollé Ester 2007 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

II. liga (juniorky B) (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice, z.s. Bagová Nikola 2007 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Merkur České Budějovice, z.s. Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Merkur České Budějovice, z.s. Vlažná Tina 2006 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Merkur České Budějovice, z.s. Veselovská Anna 2005 T.J. Sokol Brno I Kostrbík, Lužová
5 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Honzíková Klára 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
7 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Slabá Marie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s Řeháčková Anja 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři