Na hlavní obsah

Přebor města Ostravy


Začínající žákyně A (2016 - 2014)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nováková Nela 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Oplerová Eliška 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Přečková Sofie 2015 GK Vítkovice Kaczorová, Najdeková
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Bolibruchová Veronika 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Kovařčíková Mia 2014 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Matúšová Natálie 2014 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Suchá Liliana 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Šilerová Elen 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Farníková Vivien 2015 GK Vítkovice Hynek
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. E Marszolková Julie 2015 GK Vítkovice Hynek
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Ciencialová Nicol 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Tomsová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza

Začínající žákyně B (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Křenová Michaela 2005 GK Vítkovice Mamčařová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Traplová Alexandra 2005 GK Vítkovice Mamčařová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Heisigová Eliška 2008 GK Vítkovice Mamčařová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Babejová Zuzana 2012 GK Vítkovice
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Svobodová Tereza 2006 GK Vítkovice Mamčařová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Galusová Adéla 2007 GK Vítkovice Mamčařová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Huvarová Isabel 2012 GK Vítkovice Mamčařová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Horáková Valentýna 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Palíková Valerie 2013 GK Vítkovice Mamčařová
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
11 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
12 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Dušková Marie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
16 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lubojacká Štěpánka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
17 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová
18 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
19 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B Horáčková Daniela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
20 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Klegová
21 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B Vymětalová Elen 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová

I. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová

II. liga (2013 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová

III. liga (2014 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
5 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Schwarzová Ella 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
6 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Menšíková Evelína 2010 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
7 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
8 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Gillarová Karolína 2009 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
9 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Gillarová Valérie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
10 Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. Vlniešková Jolana 2007 SGC Ostrava Dudová
11 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
14 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová

IV. liga (2014 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Raková Linda 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Prutkayová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Papežová Klára 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Orliczková, Smolecová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
20 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová
21 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
22 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová
23 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová, Klegová

V. liga (2014 - 2012)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Křižoščaková Sára 2013 GK Vítkovice Prutkayová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Štrossová Isabel 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
8 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Ciencialová Rebeka 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
9 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Škapová Dorota 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza