Na hlavní obsah

Memoriál Miloše Bortla


sportovní gymnastika žen
Datum: 19.3.2022
Pořadatel: Valašské Meziříčí
Adresa: Valašské Meziříčí
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 13.3.2022
elektronické výsledky

Vážení trenéři, srdečně Vás zveme na 31. ročník Memoriálu Miloše Bortla ve Valašském Meziříčí. Prosíme přečtěte si omezení startu u jednotlivých kategorií. Při přihlašováni přes GIS je uvedeno v detailu u každé kategorie. Další omezení je uvedeno v rozpise závodu. Dotazy na e-mail: jananekolova@centrum.cz. Těšíme se na Vás, kolektiv trenérů z ValMezu.

I.kategorie - trojboj (2014 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová
2 Nováková Anna 2015 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kujová Markéta 2014 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery Lucie Kocmánková
4 Vinklerová Adéla 2014 T.J. Sokol Hodonín Lucie Kocmánková Lucie Žembery
5 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
6 Holušová Karolína 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
7 Stankovičová Melissa 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
8 Tomsová Viktorie 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
9 Van den Eede Ella 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
10 Hurtíková Veronika 2014 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
11 Balážová Anastázie 2014 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva

II. kategorie VS3 C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bujoková Kristin 2012 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kiesewetterová Emma 2012 GK Vítkovice Kaczorová
3 Lišková Lucie 2012 GK Vítkovice Kaczorová
4 Dobízlová Vanesa 2013 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Antošová Karolína 2013 SK Žlutava Polášková,Šarová
6 Swiatková Jolana 2012 SK Žlutava Polášková,Šarová
7 Macháčková Kateřina 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
8 Maleňáková Elen 2012 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
9 Buchtová Nela 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
10 Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Lucie Žembery
11 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
12 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
13 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
14 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
15 Kořenková Lujza Anna 2012 T.J. Sokol Vsetín Hladký
16 Pernicová Anežka 2012 T.J. Sokol Vsetín Hladký
17 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
18 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
19 Hanzová Esther 2012 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
20 Mikošková Anna 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
21 Ondrová Rosalie 2013 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
22 Kudrnová Ella 2013 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
23 Pechová Magda 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
24 Matýsová Gabriela 2012 TJ Šumperk Langer Lukáš
25 Kozelská Ema 2012 TJ Valašské Meziříčí Adámková Iva
26 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

III. kategorie VS4 C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Svobodová Rozálie 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Hlůšková Natálie 2011 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
4 Blinková Markéta 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
5 Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
6 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
7 Matějková Dominika 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
8 Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
9 Tomsová Tereza 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
10 Bílková Eliška 2011 T.J. Sokol Vsetín Višvaderová
11 Papšíková Aneta 2010 T.J. Sokol Vsetín
12 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
13 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
14 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
15 Bartáková Kateřina 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
16 Holásková Gabriela 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
17 Janoštíková Tereza 2010 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
18 Kordulová Rozárie 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
19 Van Minnen Lilien 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
20 Navrátilová Veronika 2010 TJ Prostějov Lukášová
21 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová
22 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
23 Vojkůvková Tereza 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná
24 Matysová Kateřina 2010 TJ Šumperk Langer Lukáš
25 Baričiaková Eliška 2010 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
26 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková, Bortel
27 Homolová Sophie 2010 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
28 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
29 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

IV. kategorie VS5 C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
2 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
3 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
4 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
5 Šanderová Petra 2009 TJ Prostějov Lukášová
6 Tatoušková Anna 2008 TJ Šumperk Pražáková Jana
7 Šimková Kristýna 2008 TJ Šumperk Dalibor Gacho,Langer
8 Bortlová Lenka 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
9 Fojtíková Kateřina 2008 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
10 Husáková Iva 2009 TJ Valašské Meziříčí Bortel Milan
11 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
12 Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede, Klegová
13 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

V. kategorie VS4 B (2013 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Barvířová Vanessa 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Hlaváčová Julie 2010 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Šerá Kristýna 2011 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Strnadová Amálie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
5 Martincová Lucie 2013 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
6 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
7 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc Michnová, Vavroušková
8 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
9 Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
10 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
11 Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
12 Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
13 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
14 Holáňová Tereza 2011 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková Petra
15 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Adámková,Prutkayová,

VI. kategorie VS4 B (2009 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jarošová Eliška 2008 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
2 Graham Henriette 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
3 Krausová Kateřina 2007 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
4 Marcoňová Elen 2006 Gymnastika Zlín Janečková, Valová
5 Matušková Marjana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
6 Burešová Jana 2009 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
7 Pavlicová Štěpánka 2008 ŠK Uherský Ostroh Vaďurová
8 Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
9 Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
10 Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
11 Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
12 Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
13 Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D., Rýparová De
14 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
15 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
16 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
17 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková
18 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
19 Zálešáková Terezie 2006 TJ Ostrožská Nová Ves Mášová Ivana
20 Chýlková Aneta 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Pokorná