|
Družstvo |
Jméno |
Ročník |
Oddíl |
Trenér |
1 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Adamíková Karla |
2005 |
GK Vítkovice |
kolektiv trenérů |
2 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Kociánová Veronika |
2008 |
GK Vítkovice |
Kaczorová |
3 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Lubojacká Barbora |
2012 |
GK Vítkovice |
Kaczorová |
4 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Ludwigová Elen |
2009 |
GK Vítkovice |
Kaczorová |
5 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Najdeková Natálie |
2004 |
GK Vítkovice |
Kaczorová |
6 |
Gymnastický klub Vítkovice, z.s. |
Staňková Sára |
2008 |
GK Vítkovice |
Kaczorová |
7 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Gillarová Karolína |
2009 |
SGC Ostrava |
El-Khairy, Dudová |
8 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Gillarová Valérie |
2013 |
SGC Ostrava |
El-Khairy, Dudová |
9 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Lukácsová Silvie |
2010 |
SGC Ostrava |
Pazderníková |
10 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Martináková Eva |
2012 |
SGC Ostrava |
El-Khairy, Dudová |
11 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Menšíková Evelína |
2010 |
SGC Ostrava |
El-Khairy, Dudová |
12 |
Sportovní gymnastické centrum Ostrava, z.s. |
Netoličková Anna |
2008 |
SGC Ostrava |
El-Khairy, Dudová |
13 |
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 |
Bajgerová Alexandra |
2008 |
T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 |
Olšarová, Kisza |
14 |
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 |
Bohoňková Anna |
2006 |
T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 |
Olšarová, Kisza |
15 |
Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 |
Krejčí Amálie |
2007 |
T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 |
Olšarová, Kisza |
16 |
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek |
Banotová Laura |
2010 |
TJ TŽ Třinec |
Jakešová, Orliczková |
17 |
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek |
Czempková Eliška |
2011 |
TJ TŽ Třinec |
Jakešová, Orliczková |
18 |
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek |
Wawroszová Eliška |
2012 |
TJ TŽ Třinec |
Jakešová, Orliczková |
19 |
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek |
Wawroszová Veronika |
2009 |
TJ TŽ Třinec |
Jakešová, Orliczková |
20 |
Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek |
Wybranietzová Klára |
2009 |
TJ TŽ Třinec |
Jakešová, Orliczková |
21 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. |
Fiket Eva |
2011 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Dede |
22 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. |
Homolová Sophie |
2010 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Krejčová |
23 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. |
Lešová Sára Ella |
2011 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Krejčová |
24 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. |
Tichá Eliška |
2008 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Dede |
25 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. |
Žurková Barbora |
2011 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Krejčová |
26 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B |
Hochgesandtová Dora |
2012 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Krejčová |
27 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B |
Holbergová Nela |
2009 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Dede |
28 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B |
Vymětalová Elen |
2011 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Krejčová |
29 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B |
Vaňková Ester |
2010 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Dede |
30 |
Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. B |
Janičkovičová Julie |
2011 |
TJ VOKD Ostrava-Poruba |
Dede |