Česká gymnastická federace

Menu

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Lucie Jiříková

Ročník:2001
Město:Pelhřimov
Trenér:Vyzinovi
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Brno I (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 1.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 1.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - přeskok 2.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - bradla 3.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - kladina 2.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - prostná 2.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 3.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 2.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS6A (ženy) 2.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM ženy - přeskok 2.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM ženy - bradla 3.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM ženy - kladina 3.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM ženy - prostná 5.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ ženy 2.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga - jednotlivci 1.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga 1.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Team 3.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 17.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Vault Final 8.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Floor Final 2.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 2.kat - kadetky - nominace OHC 3.
11.6.-12.6.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen a mužů A SGZ JUNIORKY A 12.
6.5.-7.5.2016 Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL-SVK SGZ Juniors 1.
6.5.-7.5.2016 Mezistátní utkání CZE-AUT-ISR-POL-SVK SGZ Juniors - individual 5.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga - jednotlivkyně 4.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 1.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Team 3.
7.11.2015 Závod olympijských nadějí SGZ Women's Individual 10.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ kadetky 3.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ juniorky A 4.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Juiorky EYOF 3.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ kvalifikace na EYOF 3.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ extraliga - jednotlivkyně 6.
31.5.2014 MČR ve sportovní gymnastice SGZ Juniorky 18.

CZE_JIRIKOVA LUCIE_WAG.jpg

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři