Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

 7.12.-8.12.2019
 pořadatel: Hala Věry Čáslavské
Stáhnout výsledky

extraliga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jiříková Lucie 2001 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.200 8.900 0.000 13.100 4.200 7.050 0.000 11.250 4.500 7.600 0.000 12.100 4.700 7.600 0.100 12.200 48.650
2. Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková 4.000 8.650 0.000 12.650 2.800 8.400 0.000 11.200 4.400 7.850 0.000 12.250 4.300 8.200 0.000 12.500 48.600
3. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová 4.200 9.000 0.000 13.200 2.500 7.700 0.000 10.200 4.300 7.650 0.000 11.950 4.200 8.300 0.000 12.500 47.850
4. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.550 0.000 12.250 2.700 8.450 0.000 11.150 4.300 7.600 0.000 11.900 4.100 8.300 0.000 12.400 47.700
5. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.500 0.000 12.200 3.600 7.900 0.000 11.500 3.800 7.150 0.000 10.950 4.000 8.200 0.000 12.200 46.850
6. Kalamárová Radoslava 1999 SVK Krekáňová 3.500 8.000 0.000 11.500 4.200 7.250 0.000 11.450 4.700 6.750 0.000 11.450 4.300 7.350 0.000 11.650 46.050
7. Hálová Daniela 2005 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 4.000 8.650 0.000 12.650 3.400 6.450 0.000 9.850 4.300 6.850 0.000 11.150 4.200 7.250 0.000 11.450 45.100
8. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.400 0.000 12.100 1.400 8.000 0.000 9.400 4.300 7.300 0.000 11.600 4.200 7.450 0.000 11.650 44.750
9. Schneiderová Barbora 2001 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková 3.700 8.150 0.000 11.850 1.300 8.450 0.000 9.750 4.300 6.900 0.000 11.200 4.100 7.100 0.100 11.100 43.900
10. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 8.100 0.000 11.800 2.900 7.700 0.000 10.600 4.300 5.850 0.000 10.150 4.100 7.300 0.100 11.300 43.850
11. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 8.300 0.100 11.700 3.300 7.250 0.000 10.550 3.500 7.300 0.000 10.800 4.000 6.750 0.000 10.750 43.800
12. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Zlín Bezručko,Kalašová, Slezáček 3.700 7.950 0.100 11.550 2.000 7.650 0.000 9.650 4.000 7.150 0.000 11.150 4.100 6.900 0.100 10.900 43.250
13. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.350 0.000 11.850 2.400 7.950 0.000 10.350 3.300 7.200 0.000 10.500 3.400 7.200 0.100 10.500 43.200
14. Černocká Leontýna 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.250 0.000 11.950 1.500 8.150 0.000 9.650 3.600 6.800 0.100 10.300 3.600 7.350 0.000 10.950 42.850
14. Peterková Klára 2006 GK Šumperk Musil, Urbanová 3.700 8.000 0.000 11.700 2.000 7.550 0.000 9.550 4.400 5.800 0.000 10.200 4.100 7.300 0.000 11.400 42.850
16. Škubalová Aneta 2005 TJ Prostějov Musil 3.700 8.000 0.100 11.600 2.000 8.200 0.000 10.200 3.200 6.150 0.000 9.350 3.900 7.350 0.000 11.250 42.400
17. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.550 0.000 12.250 3.500 7.150 0.000 10.650 4.500 3.350 0.000 7.850 4.300 7.300 0.000 11.600 42.350
18. Zahradníčková Lucie 2003 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.800 7.800 0.000 10.600 3.400 7.250 0.000 10.650 3.300 7.050 0.000 10.350 3.500 6.550 0.000 10.050 41.650
19. Hájková Barbora 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 3.700 8.300 0.000 12.000 1.200 6.000 0.000 7.200 4.700 6.550 0.000 11.250 3.500 7.600 0.000 11.100 41.550
20. Holasová Aneta 2001 TJ Bohemians Praha Tcholakova, Nazarenko 4.600 9.150 0.000 13.750 0.000 0.000 0.000 0.000 4.800 7.400 0.000 12.200 4.900 8.450 0.200 13.150 39.100
21. Kokrdová Daniela 2003 T.J. Sokol Brno I Janečková 3.700 8.550 0.000 12.250 1.200 7.350 0.000 8.550 2.900 7.000 0.000 9.900 0.000 0.000 0.000 0.000 30.700
22. Dvorská Darina 2003 TJ Prostějov Lukášová 3.700 8.250 0.100 11.850 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.300 0.300 9.600 21.450
23. Cenková Veronika 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Janečková 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 7.100 0.000 10.500 4.500 6.350 0.000 10.850 0.000 0.000 0.000 0.000 21.350
24. Mazalová Zuzana 2004 TJ Prostějov Lukášová 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 6.800 0.000 8.200 3.000 7.400 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 18.600
25. Moravcová Kristina 2003 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková 3.500 7.950 0.000 11.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 11.450
26. Pisková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 7.800 0.000 11.200 11.200
27. Nosková Kateřina 2007 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 2.000 8.400 0.000 10.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.400
28. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 0.000 0.000 0.000 0.000 1.900 7.900 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.800
29. Hálová Sabina 2002 T.J. Sokol Kampa Novotná, Nosková 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 5.100 0.000 8.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.200

zpět na detail závodu