Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Dráček

 1.10.2017
 pořadatel: Pražský gymnastický svaz
Stáhnout výsledky

Kategorie 3A roč. 2010-2011

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla Celkem
1. Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.700 0.000 12.700 24.700
2. Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 9.100 0.000 12.100 3.000 9.550 0.000 12.550 24.650
3. Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 9.350 0.000 12.350 24.350
4. Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.200 0.000 12.200 3.000 9.100 0.000 12.100 24.300
5. Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská, Lhotova, Stefankova 3.000 8.630 0.000 11.630 3.000 9.650 0.000 12.650 24.280
6. Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M. 3.000 9.030 0.000 12.030 3.000 9.200 0.000 12.200 24.230
7. Klimentová Anna 2010 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 9.000 0.000 12.000 3.000 8.800 0.000 11.800 23.800
8. Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 3.000 8.500 0.000 11.500 3.000 9.250 0.000 12.250 23.750
9. Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.000 9.370 0.000 11.370 3.000 9.100 0.000 12.100 23.470
10. Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 3.000 8.730 0.000 11.730 3.000 8.650 0.000 11.650 23.380
11. Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová 2.000 8.800 0.000 10.800 3.000 9.400 0.000 12.400 23.200
12. Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 3.000 8.230 0.000 11.230 3.000 8.950 0.000 11.950 23.180
13. Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. R.Hochelova 2.000 8.870 0.000 10.870 3.000 9.050 0.000 12.050 22.920
14. Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná 2.000 9.270 0.000 11.270 2.500 9.050 0.000 11.550 22.820
15. Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z. Hochelová 2.000 8.600 0.000 10.600 3.000 9.150 0.000 12.150 22.750
16. Šejvlová Kateřina 2010 GYM Dobřichovice Kudličková, Mrázová, Halounková 3.000 8.230 0.000 11.230 3.000 8.450 0.000 11.450 22.680
17. Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna 2.000 9.230 0.000 11.230 2.500 8.600 0.000 11.100 22.330
18. Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 8.800 0.000 10.800 2.500 8.900 0.000 11.400 22.200
19. Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 8.530 0.000 10.530 2.500 8.850 0.000 11.350 21.880
20. Bystroňová Eliška 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 8.350 0.000 10.850 21.850
21. Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.000 9.030 0.000 10.030 2.500 9.150 0.000 11.650 21.680
22. Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.000 8.430 0.000 9.430 2.500 8.800 0.000 11.300 20.730
23. Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.000 8.270 0.000 9.270 2.500 8.950 0.000 11.450 20.720

zpět na detail závodu