Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Baby Gym Cup

 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

III. nejmladší žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 2.500 9.000 0.000 11.500 2.500 9.100 0.000 11.600 23.100
2. Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 9.000 0.000 11.500 22.500
3. Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková 2.500 8.500 0.000 11.000 2.500 8.950 0.000 11.450 22.450
4. Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 9.150 0.000 11.650 2.000 8.700 0.000 10.700 22.350
5. Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková 2.500 8.150 0.000 10.650 2.500 8.800 0.000 11.300 21.950
6. Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.500 8.950 0.000 11.450 2.000 8.450 0.000 10.450 21.900
7. Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.000 7.800 0.000 9.800 2.500 8.850 0.000 11.350 21.150
8. Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 8.500 0.000 11.000 2.000 8.100 0.000 10.100 21.100
9. Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková 2.500 7.700 0.000 10.200 2.000 8.650 0.000 10.650 20.850
10. Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková 2.500 7.950 0.000 10.450 2.000 8.250 0.000 10.250 20.700
11. Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.000 8.600 0.000 10.600 1.500 8.250 0.000 9.750 20.350
12. Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 2.500 8.400 0.000 10.900 2.000 7.250 0.000 9.250 20.150
13. Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová 2.500 8.250 0.000 10.750 1.500 7.850 0.000 9.350 20.100
14. Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.500 7.300 0.000 9.800 2.000 8.000 0.000 10.000 19.800
15. Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 7.200 0.000 9.700 2.000 7.900 0.000 9.900 19.600
16. Slováková Sofie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.500 6.550 0.000 9.050 2.000 8.000 0.000 10.000 19.050
17. Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková 2.500 7.000 0.000 9.500 1.500 7.950 0.000 9.450 18.950
17. Kocourková Ema 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová 2.500 7.800 0.000 10.300 1.000 7.650 0.000 8.650 18.950
19. Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Kaczorová 2.500 7.800 1.000 9.300 1.500 7.950 0.000 9.450 18.750
19. Pavlů Markéta 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Všetečková, Krejčová 2.500 7.800 0.000 10.300 1.000 7.450 0.000 8.450 18.750
21. Švagerová Anna 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.500 7.950 1.000 9.450 1.000 8.050 0.000 9.050 18.500
22. Nakoukalová Nela 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.500 7.250 0.000 9.750 1.000 7.600 0.000 8.600 18.350
23. Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová 2.500 7.500 0.000 10.000 1.000 7.300 0.000 8.300 18.300
24. Rolková Veronika 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.000 7.900 1.000 8.900 1.500 7.750 0.000 9.250 18.150
25. Petrová Veronika 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová 2.500 6.550 0.000 9.050 1.000 7.450 0.000 8.450 17.500
26. Cedidlová Iva 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 1.500 6.400 1.000 6.900 1.500 7.850 0.000 9.350 16.250
27. Jandorová Viktorie 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová 2.000 5.350 1.000 6.350 1.000 7.600 0.000 8.600 14.950

zpět na detail závodu