Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Klokánkova kapsa

 26.11.2017
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

3. kategorie - žákyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy 4.500 8.850 0.000 13.350 4.500 9.500 0.000 14.000 4.500 9.300 0.000 13.800 41.150
2. Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice kolektiv trenérů 4.500 9.300 0.000 13.800 4.000 9.100 0.000 13.100 4.500 9.000 0.000 13.500 40.400
3. Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 8.450 0.000 12.950 4.000 9.100 0.000 13.100 4.500 8.100 0.000 12.600 38.650
4. Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 4.500 8.500 0.000 13.000 4.500 9.200 0.000 13.700 3.500 8.200 0.000 11.700 38.400
5. Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 8.250 0.000 12.750 4.500 8.550 0.000 13.050 4.500 8.050 0.000 12.550 38.350
6. Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová 4.000 8.100 0.000 12.100 4.500 9.000 0.000 13.500 4.500 8.200 0.000 12.700 38.300
7. Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 8.600 0.000 12.600 4.500 8.400 0.000 12.900 4.500 8.250 0.000 12.750 38.250
8. Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.500 8.500 0.000 13.000 4.500 8.400 0.000 12.900 4.000 7.750 0.000 11.750 37.650
9. Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová 4.000 8.050 0.000 12.050 4.500 9.150 0.000 13.650 3.500 8.300 0.000 11.800 37.500
10. Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová, Jakšová M. 4.500 7.850 0.000 12.350 4.000 8.900 0.000 12.900 4.500 7.500 0.000 12.000 37.250
11. Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 8.700 0.000 12.700 4.500 7.700 0.000 12.200 4.500 7.750 0.000 12.250 37.150
11. Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová 4.500 7.850 0.000 12.350 4.500 8.550 0.000 13.050 3.500 8.250 0.000 11.750 37.150
13. Kazyrevich Darja 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 8.300 0.000 12.300 4.000 8.400 0.000 12.400 3.500 8.800 0.000 12.300 37.000
14. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová 4.500 7.650 0.000 12.150 4.500 7.950 0.000 12.450 4.500 7.600 0.000 12.100 36.700
15. Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.000 8.300 0.000 12.300 4.500 8.100 0.000 12.600 3.500 8.250 0.000 11.750 36.650
16. Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta 4.500 8.000 0.000 12.500 4.000 8.000 0.000 12.000 4.500 7.350 0.300 11.550 36.050
17. Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 7.700 0.000 11.700 4.500 7.800 0.000 12.300 3.500 8.400 0.000 11.900 35.900
17. Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.450 0.000 11.450 4.000 8.300 0.000 12.300 3.500 8.650 0.000 12.150 35.900
19. Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.850 0.000 11.850 4.500 8.400 0.000 12.900 3.500 7.450 0.000 10.950 35.700
20. Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.100 0.000 11.100 4.500 8.400 0.000 12.900 3.500 8.050 0.000 11.550 35.550
21. Veverková Kristýna 2010 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 6.900 0.000 10.900 4.500 8.250 0.000 12.750 3.500 8.350 0.000 11.850 35.500
22. Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.500 0.000 11.500 4.500 7.800 0.000 12.300 3.500 8.150 0.000 11.650 35.450
23. Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová 4.000 7.750 0.000 11.750 3.000 8.200 0.000 11.200 3.500 8.800 0.000 12.300 35.250
24. Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.900 0.000 11.900 4.500 7.600 0.000 12.100 3.500 7.200 0.000 10.700 34.700
25. Ulich Viktorie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.400 0.000 11.400 4.500 7.300 0.000 11.800 3.500 7.750 0.000 11.250 34.450
25. Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.700 0.000 11.700 4.500 8.000 0.000 12.500 3.500 6.750 0.000 10.250 34.450
27. Heilová Bea 2011 SK Hradčany Lipšanová, Yegorová 4.000 7.400 0.000 11.400 3.000 8.100 0.000 11.100 3.500 8.400 0.000 11.900 34.400
28. Fűrbacherová Štěpánka 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.500 7.400 0.000 11.900 4.500 7.250 0.000 11.750 3.500 6.900 0.000 10.400 34.050
29. Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová 4.000 7.200 0.000 11.200 4.500 7.100 0.000 11.600 3.500 7.250 0.000 10.750 33.550
30. Čapková Anna 2011 SK Hradčany Lipšanová 4.000 7.450 0.000 11.450 3.000 7.850 0.000 10.850 3.000 8.100 0.000 11.100 33.400
31. Plavcová Marina 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová 4.000 7.200 0.000 11.200 4.000 7.500 0.000 11.500 3.500 7.100 0.000 10.600 33.300
32. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová 4.500 6.250 0.000 10.750 4.500 7.700 0.000 12.200 3.000 7.250 0.000 10.250 33.200
33. Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová 4.000 6.750 0.000 10.750 3.000 7.850 0.000 10.850 3.500 6.350 0.300 9.550 31.150

zpět na detail závodu